بنر لایه باز رایگان اوقات شرعی رمضان 99

بنر رایگان اوقات شرعی رمضان 99 به افق اصفهان

طرح لایه باز بنر رایگان اوقات شرعی ماه مبارک رمضان سال 99 ، که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd بوده و لایه باز است این بنر اوقات شرعی رمضان به افق اصفهان بوده است و برای سال 1399 ، که می توانید سایر مرکز استانها را نیز از انتهای همین مطلب به صورت رایگان نیز دانلود نموده و در انواع چاپ های مورد نظرتان استفاده نمایید.

نکته : تایید نهایی و چاپ بنر اوقات شرعی رمضان ، به عهده شماست حتما چک نمایید و ناگفته نیز نمایید که این طرح بنر اوقات شرعی رمضان 99 اصفهان نیز براساس تقویم اوقات شرعی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بوده است.

بنر لایه باز رایگان اوقات شرعی رمضان 99

طرح بنر لایه باز و رایگان اوقات شرعی ماه مبارک رمضان اصفهان سال 99 ، متشکل از قسمت های زیر میباشد : وکتور png قران ، وکتور png ریسه و چراغ و ماه ، وکتور png گل و نور ، جدول اوقات شرعی ماه مبارک رمضان اصفهان شامل : روزهای هفته ، اذان صبح ، طلوع آفتاب ، اذان ظهر ، غروب آفتاب ، اذان مغرب ، نیمه شب ، و .. که میتوانید همه قسمتهای آن را نیز جابه جا و ویرایش نمایید.

پوستر رایگان لایه باز اوقات شرعی رمضان 99

پوستر رایگان اوقات شرعی رمضان 99 اصفهان ، در اندازه A3 بوده و به صورت عمودی طراحی شده است که نمونه های لایه باز این طرح را در تصاویر زیر نیزمی توانید مشاهده نمایید شما میتوانید از این طرح هم به صورت پوستر و هم به صورت بنر و تراکت و ... استفاده نمایید طرح دارای کیفیت بالایی بوده است.

 

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر اوقات شرعی ماه مبارک رمضان سال 99

بنر اوقات شرعی رمضان 99

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر اوقات شرعی ماه مبارک رمضان 1399
کد طرح 2615
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولویشن 300
سایز : 42*30 cm
حجم فایل 18 MB
قیمت(تومان) رایگان

دانلود رایگان بنر اوقات شرعی ماه رمضان 99