بنر رایگان اوقات شرعی رمضان 99

بنر لایه باز رایگان اوقات شرعی رمضان 99

طرح لایه باز رایگان اوقات شرعی ماه مبارک رمضان سال 1399 ، که نمونه تصویر ان را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع تراکت ، بنر ، پوستر و ... برای اوقات شرعی ماه رمضان سال 99 به افق مشهد استفاده نمایید با توجه به اینکه این طرح لایه باز بوده ، در نتیجه قابل ویرایش نیز می باشد.

نکته : تایید نهایی طرح اوقات شرعی رمضان 99 به عهده شماست و البته ناگفته نمایید این طرح براساس تقویم اوقات شرعی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بوده است.

بنر رایگان اوقات شرعی رمضان 99

بنر رایگان اوقات شرعی ماه مبارک رمضان ، متشکل از قسمت های زیر میباشد : جدول اوقات شرعی ماه رمضان شامل : روزهای هفته ، اذان صبح ، طلوع آفتاب ، اذان ظهر ، غروب آفتاب ، اذان مغرب ، و نیمه شب ، تایپوگرافی اوقات شعر ماه مبارک رمضان به افق مشهد ، وکتور png قران ، نور ، گل مینیاتوری ، ریسه و چراغ ها ، به همراه وکتور ماه در فرمت png و .... طرح تذهیب و بکگراند اسلامی در زمینه و ... که می توانید جابه جا و یا نیز ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز رایگان اوقات شرعی رمضان 99

این طرح بنر اوقات شرعی رمضان 99 ، در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و به صورت عمودی طراحی شده است که با رزولویشن 300 بوده است در نتیجه اینکه دارای کیفیت بالایی بوده و قابل استفاده در انواع سایزهای بنر ، تراکت ، پوستر و ... برای اوقات شرعی رمضان 99 بوده است که نمونه تصاویر لایه باز آن را در زیر نیز می توانید مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز اوقات شرعی ماه مبارک رمضان سال 99 - به افق مشهد

بنر لایه باز رایگان اوقات شرعی رمضان 99

بنر اوقات شرعی رمضان 99

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر اوقات شرعی ماه مبارک رمضان 1399
کد طرح 2614
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولویشن 300
سایز : 42*30 cm
حجم فایل 18 MB
قیمت(تومان) رایگان

دانلود رایگان بنر اوقات شرعی ماه رمضان 99