مجموعه بنرهای انتخابات مجلس

مجموعه بنرهای انتخابات

مجموعه بنرهای تبلیغاتی انتخابات که نمونه تصاویر آن را در زیر قرار داده ایم به صورت بنر لایه باز برای انتخابات مجلس شورای اسلامی طراحی شده است این طرح های بنر انتخاباتی در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز و قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید پس از خرید این مجموعه در انواع چاپ بنرهای تبلیغاتی کاندیدا برای انتخابات مجلس و یا چاپ پوسترهای تبلیغاتی برای کاندیدا انتخابات و ... استفاده نمایید.

بسته بنرهای انتخاباتی

این مجموعه طرح های لایه باز بنر انتخاباتی شامل 50 طرح لایه باز برای انتخابات بوده که البته به صورت تکی نیز می توانید این طرح های مجموعه را از این قسمت "بنرهای انتخاباتی" نیز خریداری نمایید. اما برای کسانی که نیاز به تعداد بالای طرح انتخاباتی دارند این مجموعه طرح های بنر انتخاباتی پیشنهاد میشود چرا که به قیمت مناسبتری ، طرح های بیشتری را خریداری می نمایید.

 

نمونه تصاویر این مجموعه طرح های لایه باز بنر انتخاباتی مجلس یازدهم

مجموعه بنرهای انتخاباتی

ادامه تصاویر نمونه این مجموعه طرح های بنر انتخاباتی مجلس یازدهم

پکیج بنر انتخابات

ادامه تصاویر نمونه این مجموعه بنر انتخاباتی

بسته بنر لایه باز انتخاباتی

نمونه تصویر فایل های لایه باز این مجموعه بنر انتخاباتی مجلس یازدهم

بسته بنر انتخابات مجلس یازدهم

پیکج بنر انتخاباتی مجلس شورای اسلامی

در تصاویر بالا ، نمونه های طرح های لایه باز این مجموعه بنر انتخاباتی مجلس (یازدهم) را مشاهده می نمایید این بسته بنر انتخاباتی شامل 4 طرح بنر جمله مقام معظم رهبری درباره انتخابت : 38 طرح بنر لایه باز و پوستر لایه باز تبلیغاتی کاندیدا انتخابات ، 6 طرح لایه باز بنر استندی انتخابات مجلس ، و 2 طرح لایه باز بنر افقی برای ستاد انتخاباتی کاندیدا بوده که همه موارد نام برده را در تصاویر بالا می توانید به وضوح ببنید.

بعد از خرید شما لینک دانلود طرح های لایه باز این مجموعه بنرهای انتخاباتی که شامل 50 لینک دانلود می باشد ، به ایمیل شما ارسال میشود و می توانید هر یک از طرح را به صورت تک به تک دانلود نمایید.

 

جدول مشخصات این مجموعه طرح لایه باز بنرهای انتخاباتی مجلس
کد طرح 2424
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
تعداد طرح ها 50 عدد
سایزها   متغیر
حجم کل مجموعه 1020 MB
قیمت مجموعه 290/000 تومان

خرید و دانلود مجموعه طرح های لایه باز بنر انتخاباتی

تمامی مشخصات خود را اعم از نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، ایمیل را به صورت صحیح وارد نمایید جهت ارسال لینک دانلود طرح ها به ایمیل و پشتیبانی از محصول بعد از خرید مجموعه ، با شما در تماس خواهیم بود

 

دسته بندی شده در : [Post_Cat_Title] ,