آموزش نحوه استفاده و باز کردن طرح ها در فتوشاپ

 

خیلی از دوستان و همکاران عزیز تماس میگیرند و یا پیغام می گذارند که طرحی را که ما خریده ایم باز نمیشود و یا داخل فایل خالی است ! و به نوعی احساس می کنند که قصور و کوتاهی از سمت ماست در حالی که اینطور نیست. (هدف ما خدمت است)

حالا در این قسمت برای رفع سوتفاهم، به شما آموزش می دهیم که چگونه پس از اینکه طرح را دانلود نمودید، باز کنید. (سعی کرده ایم که به صورت تصویری این آموزش را انجام دهیم تا به صورت کامل درک کنید)

 

مرحله اول : پس از اینکه شما طرح را دانلود کردید، یک فایل زیپ مشاهده می نمایید به شکل زیر : (نرم افزار WinRAR را اگر ندارید از اینجا دانلود نمایید)

(تصویر مرحله اول)

آموزش استفاده از طرح ، مرحله اول ، پی اس دی پرینت

 

مرحله دوم : سپس روی طرح که مشاهده کردید راست کلیک کرده و گزینه Extract Here را می زنید تا فایل از حالت زیپ و فشرده خارج شود (به تصویر زیر دقت فرمایید)

(تصویر مرحله دوم)

آموزش استفاده از طرح های پی اس دی پرینت ، مرحله دوم

 

مرحله سوم : پس از خروج از حالت فشرده ،شما  چند تصویر از طرح و یک فایل با فرمت psd مشاهده می نمایید که تقریبا دارای حجم بالا میباشد ، حالا شما باید این فایل psd را در فتوشاپ باز نمایید. (به تصویر زیر دقت فرمایید)

(تصویر مرحله سوم)

آموزش استفاده از طرح های پی اس دی پرینت ، مرحله سوم

 

مرحله چهارم (مهم) : پس از اینکه فایل با فرمت psd را در فتوشاپ باز کردید به شکل زیر دیده میشود (به تصویر دقت فرمایید)

(تصویر مرحله چهارم)

آموزش استفاده از طرح ها در پی اس دی پرینت ، مرحله چهارم

 

مرحله پنجم (مهم): حالا به مهم ترین قسمت آموزش رسیدم (جایی که همه به اشتباه فکر می کنند طرحی وجود ندارد و یا خالی است) در این قسمت شما باید چشم لایه ی قوانین سایت ما را خاموش کنید و چشم لایه پایینی آن را روشن نمایید تا تصویر ولایه های طرح دیده شود (به تصویر زیر دقت فرمایید)

ضمیمه : چرا ما این کار را انجام می دهیم؟ این کار به دلیل این است که حجم فایل کاهش پیدا کند و دانلود برای شما سریع تر باشد.

(تصویر مرحله پنجم)

آموزش استفاده از طرح های پی اس دی پرینت ، مرحله پنجم

 

مرحله ششم (مهم) : حالا تصویر طرح را مشاهده می نمایید. برای اینکه بتوانید لایه های طرح را ببنید تیک کوچک کنار چشم لایه را بزنید تا لایه های طرح باز شود.(به تصویر زیر دقت فرمایید)

(تصویر مرحله ششم)

آموزش استفاده از طرح ها در پی اس دی پرینت ، مرحله ششم

 

مرحله هفتم (تمام): در این قسمت شما کلیه لایه های طرح را مشاهده می نمایید.

(تصویر مرحله هفتم)

آموزش نحوه استفاده از طرح های پی ای دی پرینت ، مرحله هفتم

 

دوستان عزیز اگر چناچنه باز هم در روند خرید ، دانلود ، باز کردن فایل در فتوشاپ و ... مشکل داشتید با پشتیبانی ما در تماس باشید.

اگر نظر دارید پیشنهادی دارید اعلام نمایید تا روند کار ما بهبود یابد.

امیدواریم مفید واقع شویم

"پی اس دی پرینت"

دسته بندی شده در : [Post_Cat_Title] ,