آموزش نحوه خرید از سایت

(خرید طرح ها به صورت تکی میباشد چناچنه تعداد بالا با قیمت پایین میخواهید با ما در تماس باشید)

دوستان عزیز برای خرید طرح از وب سایت ما شما نیاز به ثبت نام ندارید اما چناچنه ثبت نام نمایید از طرح های رایگان می توانید استفاده نمایید. پس اگر صرفا قصد خرید از سایت را دارید ثبت نام لازم نیست.

مرحله اول : شما طرح مورد نظر خودتان را انتخاب می نمایید و بر روی دکمه ادامه مطلب کلیک می نمایید (تصویر زیر)

(تصویر مرحله اول)

آموزش خرید از سایت پی اس دی پرینت مرحله اول

 

مرحله دوم : وارد ادامه مطلب که شدید در این قسمت کلیه قسمت های طرح را به صورت تصویر مشاهده می نمایید مانند تصویر اصلی طرح ، تصویر نمونه های لایه باز طرح ، تصویر کیفیت طرح (با کلیک بر روی تصویر می توانید با کیفیت بالا تر و بزرگتر مشاهده نمایید)

(تصویر مرحله دوم)

آموزش خرید از سایت پی اس دی پرینت مرحله دوم

 

مرحله سوم : پس از مشاهده قسمت های مربوطه به قسمت پایین صفحه مراجعه نمایید. دوستان عزیز حتما جدول مشخصات طرح را مشاهده و بخوانید که در مورد طرح اطلاعات مورد نظر را داشته باشید و اشتباه خرید نکنید!

(تصویر مرحله سوم)

آموزش خرید از سایت پی اس دی پرینت مرحله سوم

 

مرحله چهارم : روی دکمه خرید و دانلود طرح کلیک نماید تا وارد صفحه بعد شوید

(تصویر مرحله چهارم)

آموزش خرید از سایت پی اس دی پرینت مرحله چهارم

 

مرحله پنجم: در این قسمت وارد صفحه مشخصات طرح و صفحه پرداخت طرح میشود که باید مشخصات مربوط به خودتان وارد نمایید در قسمت اول قیمت طرح را مشاهده می نمایید در قسمت دوم نام خانوادگی خودتان را وارد نمایید در قسمت بعد ایمیل صحیح خودتان را وارد نمایید(ما هم از پیام تبلیغاتی خوشمان نمی آید پس نگران نباشید) در قسمت بعد شماره موبایل خودتان را وارد نمایید در قسمت بعدی اگر توضیحات دارید و یا اگر نظری دارید وارد نمایید و در قسمت سمت راست تصویر هم مشخصات طرح نوشته شده است. بعد از اینکه این قسمت ها را پر نمودید روز دکمه پرداخت (سبز رنگ)کلیک نمایید. (کلیه قسمت ها در طرح های یک سال اخیر اختیاری هستند)

ضمیمه : دوستان پی اس دی پرینت سعی کنید این قسمت ها را پر نمایید (بخصوص نام خانوادگی و شماره موبایل) تا چناچه طرح را خریداری نمودید و ایرادی داشت و به هر دلیلی نتوانستید استفاده نمایید ما اطلاعات لازم رو داشته باشیم.تا با شما بتوانیم تماس بگیریم(این اطلاعات صرفا برای کمک به شماست نه فرستادن تبلیغات و یا هر چیزی)

دوستان عزیز توجه داشته باشید در طرح های قدیم سایت در این مرحله گاها این قسمت های بالا مانند : نام خانوادگی و ایمیل و شماره موبایل و توضیحات اجباری هستند که وارد نمایید البته انشاا... این قسمت ها را در طرح های قدیم اختیاری خواهیم کرد.

(تصویر مرحله پنجم)

آموزش خرید از سایت پی اس دی پرینت ، مرحله پنجم

 

مرحله ششم : در این مرحله شما علاوه بر لوگوی سایت ما در بالا و نام پی اس دی پرینت ، اسم طرح را نیز مشاهده می نمایید. روی دکمه کارت های شتابی بزنید سپس دکمه پرداخت (به رنگ سبز) رو بزنید که قیمت طرح را نیز مشاهده می نمایید روی این دکمه که کلیک کردید وارد صفحه بانک میشوید

ضمیمه: گزینه کیف پول برای افرادی است که در سایت زرین پال حساب کاربری دارند و از طریق این سایت اقدام به پرداخت می کنند و گزینه پرداخت موبایل نیز اوپشن دیگری برای پرداخت است که اگر روی گزینه ش کلیک نمایید توضیحات مربوط به پرداخت را می دهد . اما آسان ترین روش پرداخت همان گزینه کارت های شتابی است.

(تصویر مرحله ششم)

آموزش خرید فایل از سایت پی اس دی پرینت، مرحله ششم

 

مرحله هفتم : در این قسمت وارد درگاه بانک شده اید و باید اطلاعات مربوط به حساب خودتان را وارد نمایید که در تصویر زیر به صورت واضح این موضوع بیان شده است.

(تصویر مرحله هفتم)

آموزش خرید از سایت پی اس دی پرینت، مرحله هفتم

 

مرحله هشتم : همانطور که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید ، پرداخت به صورت موفق انجام شد در این قسمت دکمه تایید پرداخت را بزنید تا لینک دریافت محصول مشاهده کنید

(تصویر مرحله هشتم)

آموزش خرید از سایت پی اس دی پرینت ، مرحله هشتم

 

مرحله نهم : وارد این صفحه که شدید روز دکمه دریافت محصول کلیک نمایید تا لینک دانلود طرح برای شما نماش داده شود .

(تصویر مرحله نهم)

آموزش خرید طرح از سایت پی اس دی پرینت ، مرحله نهم

 

مرحله دهم : بعد از اینکه شما دکمه دریافت محصول را زدید این صفحه برای شما باز میشود، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید باید گزینه دریافت لینک دانلود را بزنید

(تصویر مرحله دهم)

آموزش خرید از سایت پی اس دی پرینت، مرحله دهم

 

مرحله یازدهم : پس از اینکه دکمه دریافت لینک دانلود را زدید ، دانلود فایل را بزنید (مانند تصویر زیر)

(تصویر مرحله یازدهم)

آموزش تصویری خرید طرح از سایت پی اس دی پرینت، مرحله یازدهم

 

پس از اینکه دکمه دانلود فایل را زدید طرح شروع به دانلود میشود ، منتظر بمانید، تا طرح به صورت کامل دانلود شود ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید حجم فایل نیز مشخص است. پس از دانلود شما یک فایل زیپ را مشاهده می نمایید که اگر نمی توانید باز نمایید آموزش زیر را حتما بخوانید.

 

آموزش نحوه باز کردن طرح در فتوشاپ

 

دسته بندی شده در : [Post_Cat_Title] ,