وکتور سوره فلق

وکتور سوره فلق

  • پنجشنبه 29 اسفند 1398
  • 517
0ديدگاه

وکتور سوره فلق

وکتور سوره فلق و حاشیه اسلیمی

طرح وکتور سوره فلق ، یا وکتور کاشی کاری سوره فلق ، که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت eps بوده و به صورت کاملا لایه باز به همراه حاشیه اسلیمی و یا حاشیه مذهبی بوده که می توانید در انواع برش از این فایل وکتور سوره فلق و یا در انواع چاپ بنر و پوستر سوره فلق استفاده نمایید.

وکتور کاشی کاری سوره فلق

همانطور که در تصویر نمونه بالا مشاهده می نمایید این طرح وکتور سوره فلق به صورت وکتور کاشی کاری ، طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد : وکتور خطاطی سوره فلق به خط ثلث که دارای متن زیر میباشد :  قُلْ أَعُوذُ بِرَ‌بِّ الْفَلَقِ مِن شَرِّ‌ مَا خَلَقَ وَمِن شَرِّ‌ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ وَمِن شَرِّ‌ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ وَمِن شَرِّ‌ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ ، وکتور اسلیمی ، وکتور کادر و حاشیه مذهبی ، وکتور نقش های اسلامی و ... که همه قسمت های این طرح وکتور کاشی کاری سوره فلق را می توانید به راحتی ویرایش نمایید.

وکتور سوره فلق

طرح وکتور سوره فلق با توجه به نوع فرمت آن EPS ، دارای کیفیت بی نهایت و به صورت برداری میباشد در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این وکتور کاشی کاری سوره فلق ، یا طرح وکتور کاشی کاری برای سوره فلق را مشاهده نمایید.

 

نمونه تصاویر لایه باز وکتور کاشی کاری سوره فلق

وکتور سوره فلق

وکتور کاشی کاری سوره فلق

 

جدول مشخصات فایل وکتور کاشی کاری سوره فلق

کد طرح 2603
فرمت EPS
مد رنگی -
رزولیشن -
سایز -
حجم فایل 1 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

خرید و دانلود فایل وکتور کاشی کاری سوره فلق

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود