کارت لایه باز تشویق نماز مدرسه دخترانه

طرح لایه باز کارت تشویق نماز

برای مدرسه دخترانه ، در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را پس از دانلود در انواع چاپ افست و یا دیجیتال به صورت قبض کارت تشویق به نماز مدرسه دخترانه و ... استفاده نمایید. در تصویر بالا نمونه پیش فرض استفاده از این قبض کارت تشویق نماز مدرسه دخترانه را مشاهده می نمایید.

طرح کارت تشویق نماز مدرسه دخترانه

دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا میباشد : تصویر png دختربچه ها در حال نماز خواندن ، طرح تذهیب در زمینه و بکگراند کارت تشویق نماز ، وکتور png گل ، وکتور png رنگین کمان ، کادر و متن کارت تشویق نماز که به خط شکسته نستعلیق طراحی شده ، متن کارت تشویق به نماز : به پاس شرکت مستمر شما در نماز جماعت ، این کارت به عنوان پاداش به شما تقدیم می گردد، متن آیه 45 سوره عنکبوت درباره نماز : إِنَّ الصَّلَاةَ تَنْهَى عَنِ الْفَحْشَاءِ وَالْمُنكَرِ به همراه ترجمه آن : به درستی که نماز از هر کار قبیح و نابایستی باز میدارد. و ... همه قسمت های این طرح لایه باز کارت تشویق نماز قابل ویرایش بوده.

طرح کارت تشویق نماز برای مدرسه دخترانه

در اندازه 5 در 10 سانتی متر طراحی شده که این اندازه را نیز می توانید تغییر دهید در تصاویر زیر می توانید نمونه های لایه باز این طرح کارت تشویق نماز مدارس دخترانه را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز کارت تشویق به نماز دانش آموزان

کارت لایه باز تشویق نماز

کارت تشویق نماز

 

 

جدول مشخصات طرح لایه باز کارت تشویق نماز مدرسه دخترانه
کد طرح 2304
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 5*10 cm
حجم فایل 5 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود طرح لایه باز کارت تشویق نماز مدرسه دخترانه