طرح بنر ولادت حضرت علی

طرح بنر ولادت حضرت علی

  • سه شنبه 13 اسفند 1398
  • 674
0ديدگاه

دانلود بنر ولادت امام علی

طرح بنر ولادت امام علی (ع)

طرح بنر لایه باز ولادت امام علی (ع) که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd وبه صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از دانلود در انواع چاپ : بنر ولادت امام علی علیه السلام ، بنر لایه باز ولادت حضرت علی ع ، بنر لایه باز تولد و میلاد حشرت علی ع ، پوستر ولادت امام علی و روز پدر ، بنر روز پدر و ولادت امام علی علسه السلام ، بنر لایه باز میلاد امام علی علیه السلام و .... به صورت بنر عمودی برای ولادت امام علی ع استفاده نمایید.

بنر لایه باز ولادت حضرت علی

این طرح بنر لایه باز ولادت حضرت علی (ع) همانطور که پیشتر گفته شد لایه باز بوده است در نتیجه اینکه متشکل از لایه هایی میباشد که عبارتند از : وکتور png گل و مرغ مینیاتوری ، وکتور گلبرگ و گل های پرپر ، وکتور نور ، تایپوگرافی علی ولی الله ، وکتور png مرغ مینیاتوری ، طرح تذهیب اسلامی در بکگراند بنر ولادت امام علی (ع) ، خطاطی متن از علی آموز اخلاص عمل ، متن بنر ولادت با سعادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر مبارک باد و .... که می توانید همه قسمت های این طرح لایه باز بنر ولادت امام علی علیه السلام را ویرایش نمایید.

بنر لایه باز ولادت امام علی علیه السلام

بنر لایه باز میلاد امام علی (ع) ، در اندازه استاندارد 30 در 42 و با رزولویشن 300 طراحی شده است ، در نتیجه اینکه دارای کیفیت بالا بوده که قابل استفاده در انواع سایزهای بنر 2 در 3 متر عمودی برای تولد و میلاد و ولادت حضرت علی علیه السلام می باشد در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر ولادت امام علی را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر ولادت امام علی (ع)

بنر لایه باز ولادت حضرت علی

بنر لایه باز میلاد حضرت علی

 

جدول مشخصات بنر لایه باز ولادت امام علی (ع)

کد طرح 2584
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 21 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز ولادت امام علی (ع)

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود