بنر لایه باز سخن رهبر درباره انتخابات

بنر لایه باز جمله رهبر درباره انتخابات

طرح لایه باز بنر جمله رهبر درباره انتخابات ، که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید پس از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر سخن رهبر و انتخابات و یا بنرهای تبلیغاتی انتخابات و ... استفاده نمایید.

بنر سخن رهبر درباره انتخابات

این طرح بنر لایه باز سخن رهبر درباره انتخابات شامل قسمت های زیر میباشد : تصویر png مقام معظم رهبری ، خطاطی سخن رهبر درباره انتخابات : باید افرادی را برگزید که خود را سپر بلای مشکلات کشور قرار دهند. که این متن به خط نستعلیق طراحی شده است ، وکتور پرچم ایران به همراه صندوق رای ، وکتور گل و مرغ مینیاتوری ، وکتور گل ، وکتور ابر ، طرح تذهیب در زمینه و بکگراند بنر جمله رهبر درباره انتخابات ، و ... که می توانید همه قسمت های این بنر را ویرایش نمایید.

بنر جمله مقام معظم رهبری درباره انتخابات

این طرح بنر سخن رهبر درباره انتخابات ، در اندازه 300 در 100 سانتی متر و با رزولویشن 72 و به صورت بنر افقی طراحی شده است در عین حال می توانید در اندازه های بزرگتر و ... نیز استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های تصاویر لایه باز این بنر سخن رهبری درباره انتخابات را مشاهده نمایید.

 

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر سخن رهبر درباره انتخابات

بنر جمله رهبر درباره انتخابات

بنر سخن رهبر درباره انتخابات

 

جدول مشخصات بنر لایه باز سخن رهبر درباره انتخابات

کد طرح 2538
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 100*300 cm
حجم فایل 35 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز سخن رهبر درباره انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود