بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی

بنر مراسم آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

در فرمت psd بوده و به صورت قابل ویرایش ، در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است شما می توانید این طرح بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را در انواع چاپ بنر برای بازگشایی و هفته دفاع مقدس و بنر بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس و یا به عنوان بنر مراسم آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس و یا بنر پشت سن مراسم بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس و ... استفاده نمایید.

بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

به صورت لایه باز بوده که دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزار میباشد که عبارتند از : وکتور png پرچم ایرن ، تصویر png رهبر و امام ، وکتور png گل شقایق و لاله ، تصویر png رزمنده ، وکتور png کبوتر ، وکتور png ریسه های رنگی ، تصویر png تذهیب در زمینه بنر هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی ، جمله مقام معظم رهبری درباره دانش آموزان : آینده مملکت در دست دانش آموزان است. که این متن به خط شکسته نستعلیق طراحی شده ، متن بنر : آغاز سال تحصیلی جدید و شکفتن غنچه های تعلیم و تربیت همزمان با هفته دفاع مقدس گرامی می داریم . که این متن نیز به خط شکسته نستعلیق طراحی شده ، متن بنر برای بازگشایی مدارس و اول مهر : از مهر بیاموزیم آیین شکفتن را ، که به خط شکسته نستعلیق طراحی شده ، تصویر png پلاک ، تصویر png چکمه های رزمنده ، تصویر png کلاه رزمنده ، تصویر png فانونس ، وکتور png کیف مدرسه ، وکتور png ساعت ، وکتور png کتاب های درسی ، وکتور png خط کش و مدادهای رنگی ، وکتور png کره زمین ، و ... که همه قسمت های این بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را می توانید ویرایش و سپس به صورت بنر و ... چاپ و استفاده نمایید.

بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

در اندازه 30 در 50 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده که در نتیجه دارای کیفیت بالایی بوده و می توانید در انواع بنرهای بزرگ به عنوان بنر پشت سن مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس و ... استفاده نمایید در تصاویر بالا نمونه های استفاده از این بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را می توانید مشاهده نمایید. در تصاویر زیر نیز نمونه های لایه باز این بنر بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس را می توانید مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

بنر بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس

بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

 

 
جدول مشخصات بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس
کد طرح 2263
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل 41 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس