بنر لایه باز هفته بسیج

بنر هفته بسیج

بنر لایه باز برای هفته بسیج در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید این طرح را پس از دانلود در انواع چاپ بنر برای هفته بسیج و یا چاپ پوستر برای هفته بسیج ، و ... استفاده نمایید.

بنر لایه باز برای هفته بسیج

طرح بنر لایه باز روز بسیج متشکل از لایه های زیر بوده : تصویر png رزمنده نوجوان بسیجی ، طرح تذهیب اسلامی در زمینه طرح ، وکتور png پرچم ایران ، وکتور ابر ، متن بنر هفته بسیج گرامی باد ، کادر تذهیب دار، وکتور png گل مینیاتوری ، خطاطی جمله مقام معظم رهبری درباره بسیج : بسیج برای جوانان شورآفرین برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان بیم آفرین است. که این متن به خط نستعلیق طراحی شده ، تصویر png کلاه رزمنده به همراه گل شقایق ، تصویر png پلاک رزمنده ، تصویر png قمقمه رزمنده ، و ... که می توانید کلیه قسمت های این بنر روز بسیج و یا بنر هفته بسیج را ویرایش و سپس در انواع سایزهای دلخواه خود به صورت بنر و ... چاپ نمایید.

بنر برای هفته بسیج

طرح لایه باز بنر هفته بسیج که در تصاویر بالا نمونه های ان را مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر طراحی شده و با رزولویشن 300 طراحی شده که می توانید در انواع سایزهای بنر 2 در 3 متر و یا بزرگتر و ... چاپ نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر هفته بسیج را مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز هفته بسیج

بنر هفته بسیج

بنر لایه باز هفته بسیج

 

 

جدول مشخصات بنر لایه باز برای هفته بسیج
کد طرح 2356
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود بنر لایه باز هفته بسیج

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.