طرح بنر لایه باز روز کارمند

 بنر+روز+کارمند

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+لایه باز+روز+کارمند


 بنر+تبریک+روز+کارمند


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز روز کارمند

کد طرح
1563
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل
53 MB
قیمت(تومان) 3300

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز و بنر تبریک روز کارمند می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

طرح بنر تبریک روز کارمند با فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است و لایه های این طرح متشکل است از: وکتور پروانه یا png پروانه مینیاتوری، وکتور پرچم ایران، طرح تذهیب، بکگراند اسلیمی و مذهبی در زمینه طرح، تایپوگرافی روز کارمند، متن بنر تبریک روز کارمند: چهارم شهریور ماه روز کارمند بر تمام کارکنان سختکوش مبارک باد، وکتور گل، png گل های مینیاتوری، جمله رهبر و یا مقام معظم رهبری در مورد روز کارمند: در محیط کار، سعی کنید از همه توان و استعداد و ابتکار خودتان استفاده کنید.، طرح ها و تصاویر ونقوش اسلامی و .... که همه این لایه ها به صورت مجزا از یکدیگر می توانید تغییر و جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز روز کارمند در سایز استاندارد 30 در 42 سانتی طراحی شده است که dpi این طرح 300 میباشد و شما می توانید با توجه به سایز مورد نظر خودتان این سایز را تغییر دهید مثلا به 2 در3 متر با دی پی ای 72 تغییر دهید و هیچگونه افت کیفتی نخواهد داشت.

طرح بنر لایه باز روز کارمند را همی می توانید به صورت دیجیتالی و هم به صورت ماشینی افست چاپ نمایید مانند چاپ بنر و یا چاپ پوستر که در هر دوی این موارد بسیار پر کاربر است و بستگی به شما دارد.

طرح بنر چهارم شهریور، روز کارمند در فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نتیجه چاپ این طرح با طرح آن از نظر رنگبندی تفاوتی نخواهد داشت.
توضیح مختصری در مورد نام گذاری روز کارمند : همه ساله در هفته دولت روز ۴ شهریور به روز کارمند اختصاص می یابد و در این روز به منظور تجلیل از کارگزاران دولت جمهوری اسلامی و ارج نهادن به خدمت، با تبیین ملاک های انتخاب، کارمندان نمونه به عنوان نمایندگان خیل عظیم کارکنان نظام در اقصی نقاط کشور، انتخاب و مورد تشویق و تقدیر قرار می گیرندمنبع:بیتوته.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك