طرح بنر روز پزشک

بنر+لایه باز+روز+پزشک 

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+بنر+روز+پزشک


 بنرهای روز پزشک


جدول مشخصات بنر روز پزشک

کد طرح
1567
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل
38 MB
قیمت(تومان) 3600

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر یکم شهریور روز پزشک، میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز روز پزشک با فرمت psd و در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است که لایه های این طرح عبارتند از : وکتور نقوش اسلامی، طرح تذهیب در بکگراند، وکتور رشته های دی ان ای، وکتور گل و یا png گل، تصویر ابوعلی سینا با فرمت png، طرح تذهیب، متن بنر روز پزشک: سالروز بزرگداشت حکیم بوعلی سینا و روزپزشک بر جامعه پزشکی و تمامی پزشکان مبارک باد، وکتور گل های مینیاتوری،و... که همه اجزا قابل ویرایش و جابه جایی است.

طرح بنر لایه باز در سایز استاندارد 30 در 42 و با dpi 300 طراحی شده است که شما میتوانید این سایز را مطابق اندازه مد نظر خود تغییر دهید و به بیشتر یا کمتر تغییر دهید  به طور مثال می توانید سایز این بنر را به 3 در4 و یا 2 در3 متر با dpi 72 تغییر داده و در چاپ بنر روز پزشک استفاده نمایید.

طرح بنر لایه باز روز پزشک با فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نیتجه خروجی چاپ این طرح با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت.

شما میتوانید از طرح بنر لایه باز روز پزشک در انواع چاپ های دیجیتالی و ماشینی افست خود استفاده نمایید به طور مثال در چاپ بنر به راحتی می توانید استفاده نمایید.و در مناسبت های یکم شهریور روز پزشک استفاده و چاپ نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك