بنر یادواره شهدا

بنر مراسم یادواره شهدا

بنر یادواره شهدا

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید این طرح را پس از دانلود ، در انواع چاپ بنر برای یادواره شهدا ، چاپ بنر برای نراسم یادواره شهدا ، بنر پشت سن مراسم یادواره شهدا ، بنر مراسم یادبود شهدا و ... با توجه به نیاز خودتان استفاده نمایید.

طرح بنر یادواره شهدا

به صورت لایه باز بوده و دارای قسمت های زیر میباشد : تصویر png مقام معظم رهبری ، تصویر png امام ، وکتور png پرچم ایران ، تایپوگرافی یادوراه شهدا ، تصویر png کبوتر ، تصویر png پلاک رزمنده ، تصویر png ابر ، کادر تذهیب دار ، تصویر png کلاه رزمنده ، تصویر png قمقمه رزمنده ، تصویر png فانوس ، وکتور png گل لاله و یا شقایق ، تصویر png چکمه های رزمنده ، جمله مقام معظم رهبری درباره شهدا : زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است . که این متن به خط نستعلیق طراحی شده ، سخن امام خمینی ره درباره شهدا : شهدا شمع محفل بشریت اند. که این متن به خط شکسته نستعلیق طراحی شده ، مکانی برای قرار دادن شهرستان مورد نظر شما ، طرح تذهیب در زمینه طراحی ، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و تصویر شهدای مورد نظر شما (که به صورت پیش فرض وارد شده) و ... که همه قسمت های این بنر لایه باز مراسم یادواره شهدا قابل ویرایش بوده.

بنر لایه باز یادواره شهدا

در اندازه 30 در 50 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده در نتیجه اینکه دارای کیفیت بسیار بالایی بوده که می توانید به عنوان بنر در ابعاد بزرگ به عنوان بنر پشت سن مراسم یادوراه شهدا و یا انواع بنرهای یادواره و یادبود شهدا و .... استفاده نمایید. در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر یادواره شهدا را مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز یادواره شهدا

بنر مراسم یادواره شهدا

بنر یادبود شهدا

بنر لایه باز یادواره شهدا

 

جدول مشخصات بنر لایه باز مراسم یادواره شهدا
کد طرح 2264
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل 36 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

دانلود بنر لایه باز مراسم یادواره شهدا