بنر جشن نیکوکاری

بنر لایه باز جشن نیکوکاری

طرح لایه باز بنر روز احسان و نیکوکاری ، که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ بنر برای : بنر روز احسان و نیکوکاری ، بنر عمودی برای جشن نیکوکاری ، بنر لایه باز جشن نیکوکاری به صورت استندی سطح شهر ، بنر جشن احسان و نیکوکاری و ... که برابر با 14 اسفند هر ساله میباشد ، استفاده نمایید.

بنر لایه باز روز احسان و نیکوکاری

این طرح لایه باز بنر برای جشن نیکوکاری شامل لایه های زیر میباشد : خطاطی مهربانی را تقسیم کنیم ، وکتور png گل و پروانه ، طرح تذهیب و نقش اسلامی در بکگراند بنر جشن نیکوکاری ، وکتور png ابر و اسمان ، متن بنر 14 اسفند ماه روز احسان و نیکوکاری گرامی باد ، خطاطی بهارت خوش که فکر دیگرانی ، تصویر باکیفیت هدیه دادن و کادو دادن و ... که می توانید همه قسمت های این بنر لایه باز روز احسان و نیکوکاری و یا جشن نیکوکاری را ویرایش نمایید.

بنر لایه باز روز نیکوکاری

همانطور که در تصاویر بالا نمونه این بنر جشن نیکوکاری را مشاهده می نمایید، در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر جشن احسان و نیکوکاری را مشاهده نمایید این بنر لایه باز روز احسان و نیکوکاری در اندازه استاندارد 30 در 42 و با رزرولویشن 300 بوده در نتیجه دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در انواع بنرهای 2 در 3 و بزرگتر و ... می توانید استفاده و چاپ نمایید.

 

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر روز احسان و نیکوکاری

بنر لایه باز روز نیکوکاری

بنر لایه باز روز احسان و نیکوکاری

 

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر جشن نیکوکاری

کد طرح 2569
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 36 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز جشن نیکوکاری

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود