بنر لایه باز سخن رهبر درباره انتخابات

بنر لایه باز جمله رهبر درباره انتخابات

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده اسن که می توانید این طرح را پس از دانلود در انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ بنر تبلیغاتی سخن رهبری درباره انتخابات و یا بنر جمله مقام معظم رهبری درباره انتخابات استفاده نمایید.

طرح بنر لایه باز سخن مقام معظم رهبری درباره انتخابات

طرح بنر جمله رهبر درباره انتخابات دارای قسمت های زیر می باشد : تصویر png مقام معظم رهبری ، وکتور png گل و پروانه ، طرح تذهیب در زمینه بنر ، وکتور png ابر ، طرح خطاطی جمله رهبر درباره انتخابات : بی گمان پیروز و برنده این انتخابات ملت بزرگ و با اراده ایران است . که این متن به خط نستعلیق طراحی شده ، وکتور png پرچم ایران ، تصویر png صندوق رای ، وکتور png نور ، و ... که همه قسمت های این بنر لایه باز جمله رهبر درباره انتخابات را می توانید ویرایش و جابه جا نموده و سپس به عنوان بنر جمله مقام معظم رهبری درباره انتخابات چاپ و استفاده نمایید.

بنر سخن رهبر درباره انتخابات

در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده و دارای کیفیت بالایی بوده که می توانید به صورت بنر 3 در 2 متر و یا بزرگ تر و سایر اندازه های دلخواه خود به صورت بنر و یا پوستر و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر سخن رهبر درباره انتخابات را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر سخن رهبر درباره انتخابات

بنرلایه باز سخن رهبر درباره انتخابات

بنر لایه باز جمله رهبر درباره انتخابات

 

جدول مشخصات بنر لایه باز جمله مقام معظم رهبری درباره انتخابات
کد طرح 2339
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

دانلود بنر لایه باز جمله رهبر درباره انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.