بنر تابلو اعلانات مدرسه

بنر تابلو اعلانات

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی و تهیه شده که می توانید این طرح بنر لایه باز تابلو اعلانات مدارس را پس از دانلود در انواع چاپ بنر برای تابلو اعلانات مدارس و یا چاپ طرح بنر برای اعلانات مدارس پسرانه و یا چاپ بنر تابلو اعلانات دبستان های پسرانه و .... استفاده نمایید.

بنر لایه باز تابلو اعلانات مدرسه پسرانه

دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا میباشد : تصویر آسمان و سبزه در بکگراند بنر ، وکتور png تابلو چوبی برای قرار دادن نام تابلو اعلات مدرسه مورد نظر شما ، وکتور png ریسه های پرجم ایران ، وکتور png کتاب و لوازم التحریر ، وکتور png دفتر و برگه های کاغذ در بکگراند بنر ، وکتور png مدادهای رنگی ، وکتور png دفتر و کاغذ ، وکتور png توپ و برگ ، وکتور png کیف مدرسه ، وکتور png پسربچه به همراه کیف مدرسه ، وکتور png گل و سبزه ، وکتور png برگه و خطوط دفتر در بکگراند بنر تابلو اعلانات و .... که همه قسمت های این بنر تابلو اعلانات مدرسه پسرانه را میتوانید ویرایش و سپس در انواع بنرهای تابلو اعلانات برای مدارس چاپ و استفاده نمایید.

بنر تابلو اعلانات مدرسه

در اندازه 300 در 100 سانتی متر طراحی شده است در عین حال شما میتوامید این اندازه را تغییر داده و به اندازه های دلخواه خود چاپ و استفاده نمایید طرح دارای کیفیت بالایی میباشد. در تصاویر زیر نیز میتوانید نمونه های لایه باز این طرح تابلو اعلانات مدرسه پسرانه را مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز تابلو اعلانات مدرسه پسرانه

بنر لایه باز تابلو اعلانات

بنر لایه باز تابلو اعلانات مدارس

 

 

جدول مشخصات طرح لایه باز تابلو اعلانات مدرسه پسرانه
کد طرح 2295
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 100*300 cm
حجم فایل 26 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود بنر لایه باز تابلو اعلانات مدرسه پسرانه