بنر اربعین

طرح بنر اربعین

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است شما میتوانید این طرح بنر اربعین را دانلود نمونه و در انواع چاپ بنر اربعین و یا چاپ بنر و پوستر برای اربعین حسینی و ... استفاده نمایید.

بنر اربعین

به صورت لایه باز بوده که متشکل از لایه های زیر میباشد : تصویر png کبوتر ، تایپوگرافی اسلام علیک یا سید الشهدا که به خط ثلث طراحی شده ، تصویر png گنبد امام حسین ع ، طرح تذهیب در زمینه طراحی بنر اربعین ، تایپوگرافی متن بنر اربعین : اربعین حویبار همیشه جاری تاریخ . که این متن به خط شکسته طراحی شده ، جمله و سخن مقام معظم رهبری درباره اربعین : درسی که اربعین به ما می دهد زنده نگه داشتن یاد حقیقت و خاطره شهادت در مقابل طوفان تبلیغات دشمن است ، که این متن به خط شکسته تهیه و طراحی شده ، تصویر شمع در بکگراند بنر اربعین ، متن بنر فرا رسیدن اربعین حسینی بر همه پیروان اباعبدالله الحسین ع تسلیت باد . و .... که میتوانید کلیه قسمت های این بنر اربعین را جابه جا و ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز اربعین

در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده که میتوانید این اندازه به 3 در 4 متر به صورت بنر استندی برای اربعین و سایر سایزهای دلخواه خود استفاده و چاپ نمایید در تصاویر زیر نیز میتوانید نمونه های لایه باز این بنر اربعین را مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز اربعین

بنر لایه باز اربعین

بنر برای اربعین

 

جدول مشخصات بنر لایه باز اربعین
کد طرح 2279
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 24 MB
قیمت(تومان) 3/000 تومان

دانلود بنر لایه باز اربعین