طرح پوستر لایه باز انتخابات

طرح بنر انتخابات

طرح بنر لایه باز انتخابات در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را پس از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر انتخاباتی ، و یا چاپ انواع پوسترهای انتخاباتی و یا انواع تراکت های تبلیغاتی انتخابات و ... استفاده نمایید در تصویر بالا نمونه بنر این طرح انتخاباتی را می توانید مشاهده نمایید.

طرح پوستر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر انتخابات که نمونه های لایه باز این طرح را میتوانید در انتهای همین مطلب مشاهده نمایید لایه باز بوده که دارای قسمت های زیر می باشد : وکتور png کادر در زمینه بنر ، وکتور پرچم ایران ، وکتور png گل مینیاتوری ، وکتور نور ، مکانی برای قرار دادن تصویر و نام کاندید انتخابات ، وکتور اسلیمی ،  کادر png برای قرار دادن سوابق کاندید ، و ... که همه قسمت های این طرح قابل ویرایش است.

طرح لایه باز بنر انتخابات

بنر انتخابات که نمونه طرح های لایه باز این بنر را در تصاویر زیر می توانید نیز مشاهده نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده است. که می توانید در انواع اندازه های مورد نیاز خود و یا انواع اندازه های پوستر و بنر و تراکت برای طرح های تبلیغاتی انتخابات و .... استفاده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر انتخابات

پوستر لایه باز انتخاباتی

 

جدول مشخصات بنر لایه باز انتخاباتی
کد طرح 2394
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 15 MB
قیمت(تومان) 12/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز برای انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.