پوستر انتخاباتی

پوستر انتخاباتی

  • سه شنبه 12 آذر 1398
  • 696
0ديدگاه

پوستر انتخاباتی لایه باز

بنر لایه باز انتخابات

طرح پوستر انتخاباتی و یا طرح بنر انتخاباتی در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع بنر برای انتخابات و یا انواع پوستر برای انتخابات و .... استفاده نمایید در تصویر بالا می توانید نمونه بنر این طرح انتخاباتی را مشاهده نمایید.

طرح بنر و پوستر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر انتخابات مجلس دارای لایه های زیر می باشد : وکتور png پرچم ایران ، طرح تذهیب در زمینه طراحی ، وکتور نور ، طرح اسلیمی ، مکانی برای قرار دادن نام نامزد و تصویر نامزد انتخاباتی که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، خطاطی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، و ... که همه قسمت های این طرح را می توانید ویرایش و سپس چاپ نمایید.

بنر لایه باز انتخابات

این طرح لایه باز بنر انتخاباتی و یا پوستر انتخاباتی در اندازه 30 در 42 سانتی مرت و با رزولویشن 300 طراحی شده که می توانید در انواع اندازه های 2 در 3 متر و یا حتی بزرگتر و ... چاپ نمایید  یا اینکه به عنوان پوستر انتخاباتی در اندازه های معمولی و نرمال و یا اینکه به صورت تراکت تبلیغاتی انتخابات و ... استفاده نمایید طرح دارای کیفیت بالایی بوده در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر انتخاباتی را مشاهده نمایید.

 

نمونه پوستر لایه باز تبلیغاتی انتخاباتی

بنر برای انتخابات لایه باز

طرح پوستر انتخابات

 

جدول مشخصات بنر لایه باز  برای انتخابات
کد طرح 2371
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود طرح پوستر انتخاباتی لایه باز

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.