طرح لایه باز کارت ویزیت انتخابات مجلس

کارت ویزیت انتخابات

طرح لایه باز کارت ویزیت انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد کارت ویزیت برای کاندیدا انتخابات در فرمت psd و به صورت لایه باز و قایل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که به راحتی می توانید پس از خرید و دانلود در انواع مدل های مختلف برای کارت ویزیت کاندیدا انتخابات مجلس شورای اسلامی استفاده و چاپ نمایید.

طرح کارت ویزیت انتخاباتی

طرح لایه باز کارت ویزیت انتخاباتی متشکل از لایه های زیر میباشد : مکانی برای قرار دادن تصویر و نام نامزد انتخاباتی مورد نظر شما ، بکگراند لایه باز به رنگ پرچم ایران ، وکتور png پرچم ایران ، مکانی برای قرار دادن شعار نامزد انتخابباتی و سوابق نامزد انتخاباتی و ... که می توانید کلیه قسمت های این کارت ویزیت انتخاباتی را تغییر و ویاریش نمایید.

کارت ویزیت کاندیدا انتخاباتی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید این کارت ویزیت برای انتخابات به صورت دو رو طراحی شده است و در اندازه 10 در 6 سانتی متر که به صورت سایز استاندارد بوده که نیز می توانید اندازه ان را ویرایش و تغییر دهید و به صورت انواع مدل کارت ویزیت برای کاندیدا و نامزد انتخاباتی استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز میتوانید نمونه لایه باز این کارت ویزیت انتخابات را مشاهده نمایید.

 

نمونه تصویر طرح لایه باز کارت ویزیت انتخاباتی

نمونه کارت ویزیت انتخاباتی لایه باز

کارت ویزیت برای انتخابات

 

جدول مشخصات طرح لایه باز کارت ویزیت انتخاباتی
کد طرح 2433
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 6*10 cm
حجم فایل 3 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود کارت ویزیت لایه باز انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود