طرح بنر برای انتخابات

بنر لایه باز انتخابات

طرح بنر برای انتخابات در فرمت psd و به صورت لایه باز و قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ بنر تبلیغاتی انتخاباتی و یا انواع چاپ پوسترهای تبلیغاتی انتخاباتی و ... استفاده نمایید طرح لایه باز بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید قابل استفاده در انواع سایزها مختلف می باشد.

بنر تبلیغاتی انتخاباتی

طرح لایه باز بنر برای انتخابات دارای قسمت های زیر می باشد : وکتور png پرچم ایران ، وکتور ابر ، وکتور گل ، وکتور نور ، مکانی برای قرار دادن تصویر نامزد انتخاباتی شما ، مکانی برای قرار دادن نام نامزد انتخاباتی مورد نظر شما ، طرح تذهیب اسلامی در زمینه و بکگراند بنر انتخاباتی ، شعار انتخاباتی با عنوان اندیشه ای نو ایجاد تحول ، مکانی برای قرار دادن سوابق نامزد انتخاباتی ، وکتور png اسلیمی و ... که همه قسمت های این طرح انتخاباتی را می توانید ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخاباتی

طرح لایه باز بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانیت متر طراحی شده و با رزرولویشن 300 طراحی شده است که میتوانید در انواع اندازه های 2 در 3 متر و یا انواع پوستر A3 و یا انواع تراکت های A5 برای کاندیدا انتخابات و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر تبلیغاتی انتخاباتی را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخاباتی

بنر لایه باز انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخاباتی

 

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر برای انتخابات
کد طرح 2395
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 35 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز برای انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.