بنر+انتخابات+مجلس

بنر انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd طراحی شده است که می توانید به راحتی دانلود کرده و در انواع طرح های بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس و یا انواع طرح های تبلیغاتی پوستر انتخابات مجلس و ... استفاده نمایید کلیه قسمت های این طرح قابل ویرایش و جابه جایی می باشد.

طرح تبلبغاتی بنر انتخابات

بنر لایه باز طرح انتخاباتی که نمونه تصویر لایه باز آن را در تصاویر زیر نیز می توانید مشاهده نماید از لایه های زیر تشکیل شده است که همه قسمت های آن قابل ویرایش است : مکانی برای قرار دادن تصویر و نام کاندیدای انتخاباتی مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، شعار انتخاباتی که می توانید ویرایش و تغییر دهید ، مکانی برای قرار دادن سوابق کاندیدا که پیش فرض قرار داده ایم ، وکتور png پرچم ایران ، طرح بکگراند و زمینه طرح به رنگ پرچم ایران ، وکتور png گل ، وکتور نور ، خطاطی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، و ... که همه قسمت های این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز انتخابات

طرح لایه باز بنر برای انتخابات در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های دلخواه به صورت بنر تبلیغاتی انتخابات ، پوستر A3 تبلیغاتی انتخابات ، تراکت تبلیغاتی انتخابات ، و .... در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح انتخاباتی را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخابات

بنر لایه باز انتخابات

بنر+لایه+باز+انتخابات

 

جدول مشخصات بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات
کد طرح 2386
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 20 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز انتخاباتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.