بنر لایه باز انتخابات

بنر تبلیغاتی انتخابات

طرح لایه باز بنر برای انتخابات مجلس در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را پس از دانلود در انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ انواع پوستر های تبلیغاتی کاندیدای انتخابات مجلس و ... استفاده نمایید. در تصویر بالا نمونه این طرح بنر و پوستر تبلیغاتی انتخاباتی را مشاهده می نمایید.

بنر لایه باز انتخابات

طرح بنر برای انتخابات که تصویر آن در بالا قابل مشاهده است لایه باز بوده و دارای قسمت های زیر می باشد : مکانی برای قرار دادن تصور و نام کاندیدای مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، طرح png پرچم ایران ، وکتور png نور در بکگراند طراحی ، طرح png بکگراند آبی مناسب برای بنرهای انتخاباتی ، کادر برای قرار سوابق مورد نظر کاندیدا ، شعار برای کاندیدا با عنوان شهری نو با تفکری نو ، وکتور png اسلیمی ، خطاطی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، و ... که می توانید کلیه قسمت های این طرح بنر انتخاباتی را ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز برای انتخابات

طرح پوستر لایه باز انتخاباتی که نمونه تصویر آن در بالا قابل مشاهده است در اندازه 30 در 42 طراحی شده و با رزرولویشن 300 طراحی شده است که میتوانید در انواع چاپ بنرهای انتخاباتی و یا انواع پوسترهای انتخاباتی و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این پوستر و بنر انتخاباتی را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر و پوستر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر برای انتخابات

طرح پوستر لایه باز انتخابات

 

جدول مشخصات بنر لایه باز برای انتخابات
کد طرح 2383
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 26 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز انتخاباتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.