بنر انتخاباتی لایه باز

بنر لایه باز انتخاباتی

طرح لایه باز بنر انتخابات در فرمت psd بوده و به صورت قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع اندازه های مختلف بنر برای انتخابات و یا انواع پوسترهای انتخابات مجلس و ... استفاده نمایید. در تصویر بالا نمونه این طرح انتخاباتی را می توانید مشاهده نمایید.

طرح لایه باز بنر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر برای انتخابات متشکل از لایه های زیر می باشد : تصویر png پرچم ایران ، مکانی برای قرار دادن تصویر و نام نامزد و کاندید انتخابات ، وکتور png نور ، طرح اسلیمی ، شعار انتخاباتی با عنوان رشد پیشرفت آبادنی ،کادر برای قرار دادن سوابق کاندیدا انتخاباتی ، وکتور png گل ، و ... که همه قسمت های این بنر را می توانید ویرایش کرده و در انواع سایزهای بنر برای انتخابات مجلس و یا انواع پوسترهای انتخابات مجلس و ... استفاده نماید.

طرح تبلیغاتی انتخابات مجلس

طرح لایه باز بنر انتخاباتی که نمونه تصاویر لایه باز ان نیز در زیر قابل مشاهده نیز می باشد در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده که در انواع اندازه های 2 در 3 متر و یا انواع پوسترهای A3 و یا انواع تراکت های A5 تبلیغاتی انتخاباتی و ... قابل استفاده و چاپ می باشد.

 

نمونه تصاویر لایه باز بنر انتخاباتی

پوستر تبلیغاتی انتخابات

دانود پوستر لایه باز انتخاباتی

 

جدول مشخصات طرح لایه باز پوستر و بنر انتخاباتی مجلس
کد طرح 2397
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 31 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز برای انتخاباتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.