طرح تابلو آرایشگاه مردانه

تابلو آرایشگاه مردانه

طرح لایه باز تابلو آرایشگاه مردانه و یا بنر لایه باز آرایشگاه و پیرایش مردانه در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید قسمتهای مختلف طرح را با توجه به نیاز خودتان ویرایش و سپس در انواع اندازه های دلخواه خود استفاده و چاپ نمایید شما می توانید از این طرح ، به صورت طرح تابلو آرایشگاه مردانه استفاده نمایید.

بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

بنر لایه باز آرایشگاه و پیرایش مردانه که نمونه تصاویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از لایه های زیر متشکل بوده است که عبارتند از : تایپوگرافی آرایشگاه ، وکتور png قیچی و شانه ، وکتور مرد برای آرایشگاه مردانه ، وکتور png حاشیه های طلایی و اسلیمی ، وکتور png آیکنهای لوازم آرایشی مانند ماشین اصلاح ، قیچی ، شانه ، تیغ و ... ، مکانی برای قرار دادن تلفن و نوشته های بنر آرایشگاه مردانه ، وکتور png نور در بک گراند طرح بنر سالن آرایشگاه مردانه و ... همه قسمتهای این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

طرح تابلو آرایشگاه مردانه مشکی طلایی

طرح لایه باز تابلو آرایشگاه مردانه به صورت بک گراند مشکی طلایی طراحی شده است که در اندازه 300 در 150 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید نمونه تصاویر لایه باز طرح بنر آرایشگاه و پیرایش مردانه را در تصاویر زیر مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر آرایشگاه مردانه

بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

طرح بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

 جدول مشخصات طرح لایه باز تابلو بنر آرایشگاه مردانه

کد طرح 2689
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 10 MB
قیمت(تومان) 50/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود