دانلود بنر انتخابات

بنر لایه باز انتخابات

طرح بنر انتخابات در فرمت psd و به صورت لایه باز و قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید کلیه قسمت های این طرح بنر انتخابات را ویرایش و سپس در انواع چاپ بنر برای تبلیغات کاندیدای انتخابات و یا طرح پوستر تبلیغاتی نامزد انتخابات و ... استفاده نمایید

طرح لایه باز بنر برای انتخابات

طرح بنر برای انتخابات لایه باز بوده و دارای قسمت های ذیل می باشد : مکانی برای قرار دادن تصویر و نام نامزد انتخاباتی شما که ما به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، طرح زمینه و بکگراند آبی مناسب برای بنرهای انتخاباتی ، وکتور نور ، وکتور و تصویر png پرچم ایران در زمینه طرح ، شعار انتخاباتی که می توانید تغییر داده ، مکانی برای قرار دادن سوابق کاندیدا مورد نظر ، وکتور png اسلیمی ، خطاطی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ... که همه قسمت ها قابل ویرایش و جابه جایی بوده است.

بنر تبلیغاتی برای انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده کردید در اندازه 30 در 42 سانتی متر طراحی شده است که می توانید این اندازه را تغییر داده و به سایزهای دلخواه خود چاپ و استفاده نمایید هم می توانید به صورت بنر برای تبلیغات کاندیدای انتخابات و هم پوستر برای کاندیدای انتخابات و هم به صورت تراکت برای نامزد انتخابات استفاده نماید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح را مشاهده نمایید.

نمونه طرح لایه باز بنر انتخاباتی

بنر لایه باز انتخابات مجلس

بنر لایه باز و تبلیغاتی انتخابات

 

جدول مشخصات پوستر و بنر تبلیغاتی برای انتخابات
کد طرح 2382
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 19 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز انتخاباتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.