بنر آرایشگاه زنانه

بنر لایه باز آرایشگاه زنانه

طرح لایه باز بنر آرایشگاه زنانه و طرح بنر سالن زیبایی زنانه ، در فرمت psd و لایه باز و به صورت بک گراند مشکی و طلایی در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود به صورت طرح تابلو برای سالن زیبایی بانوان و یا بنر آرایشگاه زنانه و ... با توجه به نیاز خودتان ، در اندازه های مختلف چاپ و استفاده نمایید.

بنر لایه باز آرایشگاه زنانه

بنر لایه باز آرایشگاه زنانه و یا بنر لایه باز سالن زیبایی زنانه که نمونه تصاویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از لایه های زیر تشکیل شده است : وکتور طلایی سالن زیبایی زنانه ، تایپوگرافی سالن زیبایی به صورت طلایی رنگ ، مکانی برای قرار دادن نام مورد نظر ، متن بنر آرایشگاه زنانه به صورت خطاطی شده با عنوان گریم حرفه ای عروس ، وکتور png آیکن های لوازم آرایشی زنانه در زمینه و بکگراند طراحی ، وکتور قیچی ، وکتورهای png اسلیمی طلایی رنگ و حاشیه های طلایی و ... که می توانید کلیه جزئیات را در تصاویر نمونه لایه باز بنر سالن زیبایی زنانه ، زیر مشاهده نمایید و فایل رو نیز ویرایش نمایید.

طرح تابلو آرایشگاه زنانه

طرح تابلو آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه و بانوان ، در اندازه استاندارد 300 در 150 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید اندازه را نیز با توجه به نیاز خودتان ویرایش نمایید .

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه

طرح تابلو آرایشگاه زنانه مشکی طلایی

بنر لایه باز سالن زیبایی زنانه

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز تابلو سالن زیبایی زنانه

کد طرح 2683
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 15 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز طرح تابلو سالن زیبایی زنانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود