طرح تراکت پیرایش مردانه

طرح تراکت پیرایش مردانه

  • چهارشنبه 14 آبان 1399
  • 407
0ديدگاه

تراکت لایه باز آرایشگاه مردانه

طرح تراکت پیرایش مردانه در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه "پی اس دی پرینت" تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ تراکت تبلیغاتی آرایشگاه و پیرایش مردانه در اندازه های استاندارد چاپ و استفاده نمایید

تراکت تبلیغاتی آرایشگاه مردانه

طرح لایه باز تراکت پیرایش مردانه که تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر با کیفیت آرایشگاه مردانه ، وکتور png کادرهای طلایی به همراه نور ، خطاطی پیرایش ، مکانی برای قرار دادن نام آرایشگاه مردانه ، متن تراکت تبلیغاتی پیرایش مردانه ، وکتور png آیکن های لوازم آرایشگاه مردانه شامل سشوار ، ماشین اصلاح ، قیچی ، شانه و ... ، مکانی برای قرار دادن آدرس و تلفن و ... ، خطاطی گریم حرفه ای داماد ، و ... که می توانید همه قسمتهای این طراحی تراکت پیرایش و ارایشگاه مردانه را ویرایش و جابجا نمایید.

تراکت لایه باز پیرایش مردانه

طرح تراکت لایه باز آرایشگاه و پیرایش مردانه در اندازه استاندارد A4 و به صورت عمودی و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های استاندارد مانند A5 و ... نیز استفاده و چاپ نمایید نمونه تصویر طرح لایه باز تراکت پیرایش مردانه را در زیر مشاهده می نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز تراکت پیرایش مردانه

تراکت لایه باز آرایشگاه مردانه

جدول مشخصات طرح تراکت لایه باز آرایشگاه مردانه

کد طرح 2810
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 21*30 CM
حجم فایل 15 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

خرید و دانلود طرح تراکت لایه باز آرایشگاه مردانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود