بنر لایه باز آرایشگاه زنانه مشکی طلایی

طرح تابلو آرایشگاه زنانه مشکی طلایی در فرمت psd و به صورت لایه باز بوده است که در گروه طراحی پی اس دی پرینت ، تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود ، در انواع چاپ بنر برای ارایشگاه زنانه ، و یا طرح تابلو سالن زیبایی بانوان ، و یا طرح بنر برای آرایشگاه زنانه به صورت تابلو استفاده نمایید همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید این طرح تابلو سالن زیبایی زنانه به صورت مشکی طلایی طراحی شده است.

بنر سالن زیبایی مشکی طلایی

بنر سالن زیبایی زنانه مشکی و طلایی ، از قسمت های زیر تشکیل شده است : وکتور png سالن زیبایی زنانه به صورت طلایی ، حاشیه و کادرهای طلایی رنگ ، وکتور png لوازم آرایشی در زمینه طرح ، متن سالن زیبایی به صورت طلایی رنگ و قابل ویرایش ، مکانی برای قرار دادن نام مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، متن خطاطی شده ارائه کلیه خدمات آرایشی و ... که می توانید همه قسمتهای این بنر را ویرایش نمایید.

بنر لایه باز آرایشگاه زنانه

طرح بنر لایه باز آرایشگاه زنانه و یا بنر سالن زیبایی زنانه در اندازه استاندارد 300 در  150 سانتی متر و با رزلویشن 72 طراحی شده است که می توانید به صورت طرح تابلو برای سالن زیبایی زنانه در اندازه بزرگ تر و ... از این طرح استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز طرح بنر مشکی طلایی سالن زیبایی زنانه را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر آرایشگاه زنانه

طرح تابلو سالن زیبایی زنانه

بنر آرایشگاه زنانه مشکی طلایی

جدول مشخصات بنر لایه باز طرح تابلو سالن زیبایی زنانه

کد طرح 2741
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 9 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز سالن زیبایی زنانه مشکی طلایی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود