طرح بنر پیرایش مردانه

طرح بنر پیرایش مردانه

  • دوشنبه 16 تیر 1399
  • 797
0ديدگاه

بنر آرایشگاه مردانه

بنر پیرایش مردانه

طرح بنر پیرایش مردانه و یا طرح تابلو آرایشگاه مردانه در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود به صورت طرح تابلو برای آرایشگاه مردانه و یا طرح تابلو برای پیرایش مردانه و یا انواع بنرهای تبلیغاتی آرایشگاه مردانه و ... استفاده نمایید.

طرح تابلو آرایشگاه و پیرایش مردانه

طرح تابلو آرایشگاه مردانه شامل لایه های زیر به صورت مجزا می باشد که عبارتند از : طرح وکتور png حاشیه طلایی ، بک گراند طلایی پیرایش ، وکتور png قیچی به رنگ طلایی ، وکتور مرد برای آرایشگاه مردانه ، وکتور اسلیمی طلایی در بک گراند طرح ، متن برای بنر آرایشگاه مردانه ، وکتور png لوازم آرایشگاه مردانه شامل : قیچی ، سشوار ، سشوار و .. همانطور که مشاهده می نمایید این طرح بنر آرایشگاه مردانه به صورت بک گراند مشکی طلایی طراحی شده است.

بنر لایه باز پیرایش مردانه

بنر لایه باز پیرایش مردانه و یا بنر لایه باز آرایشگاه مردانه در اندازه 300 در 150 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید به صورت طرح تابلو برای آرایشگاه آقایان در اندازه های متفاوت استفاده و چاپ نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر آرایشگاه مردانه را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر آرایشگاه مردانه

بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

بنر لایه باز پیرایش مردانه

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

کد طرح 2688
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 6 MB
قیمت(تومان) 50/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود