پوستر تبلیغاتی انتخابات

طرح پوستر تبلیغاتی انتخابات

طرح لایه باز پوستر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا نیز مشاهده می نمایید در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید در انواع سایزهای بنر برای انتخابات و یا انواع سایزهای پوستر برای انتخابات و .... استفاده نمایید.

طرح لایه باز بنر انتخاباتی

طرح بنر لایه باز انتخاباتی متشکل از لایه های زیر می باشد : مکانی برای قرار دادن تصویر و نام کاندیدا مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار گرفته ، طرح تذهیب اسلامی ایرانی در بکگراند نر انتخاباتی ، وکتور png گل ، وکتور png پرچم ایران در بکگراند بنر انتخاباتی ، وکتور نور ، وکتور png اسلیمی ، کادر png برای قرار دادن سوابق کاندیدا که به صورت پیش فرض قرار گرفته ، و ... همه قسمت های طرح تبلیغاتی بنر انتخاباتی قابل ویرایش و جابه جایی است.

طرح لایه باز بنر انتخابات

طرح بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده کردید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده است که دارای کیفیت بالایی بوده در نتیجه اینکه قابل استفاده در انواع سایزهای بنر برای انتخابات و یا انواع سایزهای پوستر برای انتخابات و ... میباشد تصاویر لایه باز این طرح را میتوانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید.

 

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخاباتی

نمونه بنر تبلیغاتی انتخابات

بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس

 

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر برای انتخابات
کد طرح 2404
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 25 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود طرح بنر لایه باز برای انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.