بنر شروع سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

طرح بنر شروع سال تحصیلی جدید و ماسک زدن ویژه مدارس پسرانه ، و در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر افقی ویژه مدرسه های پسرانه به عنوان بنر تبریک بازگشایی مدارس و ماسک زدن و پیشگیری از کرونا ، در اندازه های مختلف و بزرگ استفاده نمایید. این طرح از جمله طرح های بنر مدارس می باشد.

بنر تبریک بازگشایی مدارس پسرانه و ماسک زدن

طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و ماسک زدن ، از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری png دانش آموزان پسر به همراه لباس فرم مدرسه و ماسک به صورت و کیف به دست ، دوربری پرچم ایران به شکل ریسه به همراه ریسه های رنگی ، دوربری برگ های درخت ، متن بنر دانش آموزان عزیز ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید برای حفظ سلامتی خود لطفا ماسک بزنید ، خطاطی با متن بازگشایی مدارس : با مهر رو به فردا ، خطاطی نستعلیق باز آمد بوی ماه مدرسه ، متن تنها راه مقابله با ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی ، دوربری تخته سیاه به همراه سایر لوازم التحریر فانتزی ، وکتور png کتاب و زنگ مدرسه ، وکتور png گل و سبزه و ... که می توانید همه قسمتها را در تصویر پیش فرض نیز مشاهده نمایید.

بنر بازگشایی مدارس و رعایت پروتکل های بهداشتی

طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی جدید و رعایت پروتکل های بهداشتی ، در اندازه 300 در 150 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید به صورت ابعاد بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز طرح بنر بازگشایی مدارس و شروع سال تجصیلی جدید و ماسک زدن و پیشگیری از کرونا ، را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر تبریک آغاز سال تحصیلی جدید مدارس پسرانه و ماسک زدن

بنر بازگشایی مدارس

بنر بازگشایی مدارس و رعایت پروتکل های بهداشتی

جدول مشخصات بنر لایه باز شروع سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

کد طرح 2732
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 60 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود طرح بنر شروع سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود