بنر آرایشگاه زنانه

طرح تابلو آرایشگاه زنانه

طرح بنر سالن آرایش زنانه لایه باز و psd بوده است و با توجه به این فرمت قسمتهای مختلف طرح را می توانید ویرایش نموده و سپس برای طرح تابلو آرایشگاه زنانه و یا طرح سالن زیبایی زنانه و یا بنر لایه باز و تبلیغاتی آرایشگاه زنانه و ... استفاده نمایید.

بنر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه

بنر لایه باز تبلیغاتی آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه که نمونه تصاویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از لایه های زیر تشکیل شده است که عبارتند از : وکتور برای آرایشگاه زنانه ، تایپوگرافی سالن زیبایی ، مکانی رای قرار دادن نام مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، وکتور png کادرهای طلایی و مشکی ، کادر برای قرار دادن شماره تماس و .. ، خطاطی ارایه کلیه خدمات آرایشی ، وکتور png پیچک و کادر ، تصویر png قیچی و .. همانطور که مشاهده می نمایید این طرح بنر سالن زیبایی زنانه به صورت مشکی و طلایی طراحی شده است

بنر سالن آرایش زنانه

بنر لایه باز سالن آرایش زنانه در اندازه 300 در 150 سانتی متر طراحی شده و با رزولویشن 72 بوده است که قابل استفاده به صورت طرح تابلوی آرایشگاه زنانه در ابعاد و اندازه های دلخواه شما می باشد در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه بنر لایه باز این طرح آرایشگاه زنانه را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه

طرح تابلو آرایشگاه زنانه مشکی طلایی

بنر مشکی طلایی آرایشگاه زنانه

 جدول مشخصات طرح تابلو آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه

کد طرح 2674
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 14 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود طرح لایه باز بنر آرایشگاه زنانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود