بنر لایه باز برای انتخابات

طرح بنر انتخابات مجلس

طرح لایه باز بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را پس از دانلود در انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ پوستر برای انتخابات مجلس و ... استفاده نمایید.

طرح پوستر تبلیغاتی انتخابات

طرح بنر انتخابات که تصویر آن در بالا نیز قایل مشاهده است از لایه هایی تشکیل شده است که می توانید کلیه قسمت های آن را ویرایش ، جابه جا و تغییر دهید این طرح دارای لایه های ذیل می باشد : مکانی برای قرار دادن نام و تصویر کاندیدا مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، وکتور png طرح اسلیمی ، طرح تذهیب در بکگراند بنر انتخاباتی ، وکتور png تذهیب ، خطاطی نامزد یادهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، مکانی برای قرار دادن سوابق کاندیدا مورد نظر شما ، وکتور png ابر در بکگراند بنر ، وکتور نور ، وکتور png پرچم ایران با کیفی بالا و ... که مه قسمت های این طرح همانطور که گفته شد قابل ویرایش است.

طرح لایه باز بنر انتخاباتی

طرح بنر انتخاباتی لایه باز بوده و دارای کیفیت بالایی بوده و در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده است که قابل چاپ به صورت بنر های 2 در 3 متر و بزرگ تر و یا چاپ پوستر A3 برای انتخابات و یا چاپ تراکت A5 برای تبلیغات کاندیدا و ... می باشد در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح تبلیغاتی انتخابات را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخابات

بنر لایه باز انتخابات

بنر لایه باز برای انتخابات

 

جدول مشخصات پوستر و بنر تبلیغاتی برای انتخابات
کد طرح 2381
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 31 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود طراحی بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.