تابلو آرایشگاه زنانه

طرح تابلو سالن زیبایی زنانه

طرح بنر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح پس از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر برای سالن زیبایی زنانه و بنر آرایشگاه زنانه و ... می توانید استفاده نمایید. با توجه به اینکه این طرح لایه باز بوده است می توانید قسمتهای مختلف آن را ویرایش نمایید.

بنر لایه باز سالن زیبایی زنانه

طرح لایه باز بنر آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : وکتور طلایی سالن آرایش و زیبایی زنانه ، طرح وکتور png قیچی و شانه برای سالن زیبایی بانوان ، تایپوگرافی طلایی سالن زیبایی ، کادر به همراه وکتور png لوازم آرایشی ، وکتور png و طلایی اسلیمی و حاشیه های طلایی اسلیمی در بک گراند یشمی طلایی طرح بنر آرایشگاه زنانه ، مکانی برای قرار دادن نام آرایشگاه و تلفن و متن مورد نظر و ...

طرح تابلو آرایشگاه زنانه

این طرح تابلوی آرایشگاه زنانه و یا طرح تابلو سالن زیبایی زنانه به صورت بک گراند مشکی یشمی و طلایی طراحی شده و در اندازه 300 در 150 سانتی متر بوده است که می توانید به سایزهای دلخواه نیز استفاده و چاپ نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه لایه باز این طرح بنر آرایشگاه زنانه را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه

طرح لایه باز آرایشگاه زنانه

بنر لایه باز سالن زیبایی زنانه

 جدول مشخصات طرح تابلو آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه

کد طرح 2678
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 23 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود طرح لایه باز تابلو بنر آرایشگاه زنانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود