طرح پوستر انتخابات مجلس

طرح لایه باز بنر انتخاباتی

بنر لایه باز و psd طرح انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd طراحی شده است و کلیه قسمت های آن قابل ویرایش است شما می توانید این طرح بنر و پوستر انتخاباتی را در انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ پوستر انتخابات و .... استفاده نمایید.

طرح لایه باز بنر برای انتخابات مجلس

طرح بنر لایه باز انتخابات متشکل از لایه های ذیل می باشد که عبارتند از :طرح بکگرند آبی مناسب برای بنر و پوستر های تبلیغاتی انتخاباتی ، مکانی برای قرار دادن تصویر و نام نامزد که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، وکتور png پرچم ایران ، شعار انتخاباتی ، وکتور png نور ، خطاطی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، مکانی برای قرار دادن سوابق کاندیدا ، و ... که همه قسمت های این طرح لایه باز بنر بای انتخابات قابل ویرایش و جابه جایی می باشد.

طرح بنر انتخابات

طرح پوستر انتخابات و یا طرح بنر انتخابات که نمونه های تصویر آن را در بالا مشاهده کردید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های دلخواه هم به صورت بنر و هم به صورت پوستر و ... چاپ نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر انتخاباتی را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخاباتی

بنر لایه باز انتخابات

طرح بنر لایه باز انتخابات

 

جدول مشخصات طرح بنر برای انتخابات مجلس لایه باز
کد طرح 2384
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 24 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز انتخاباتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.