بنر پروتکل بهداشتی مدارس

بنر پروتکل بهداشتی برای مدارس پسرانه در فرمت psd در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است ، که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح ، در انواع چاپ بنر رعایت پروتکل های بهداشتی مدرسه های پسرانه ، و پیشگیری از کرونا ، و ماسک زدن در مدارس و ... استفاده نمایید این طرح جزوه ، طرح های بنر مدارس بوده و قابل استفاده در انواع سایزهای مختلف بوده است.

بنر لایه باز پروتکل های بهداشتی مدارس

طرح بنر رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید ویژه مدارس پسرانه تهیه و طراحی شده است که شامل قسمتهای زیر بوده است : وکتور کادر png به همراه آیکن و نوشته های مربوط به پروتکل های بهداشتی ، که به صورت فانتزی و ویژه مدارس پسرانه طراحی شده است ، وکتور png لوازم التحریر مدرسه ، وکتور png مدادهای رنگی ، وکتور png کتاب و سایر لوازم التحریر مدرسه ، تصویر png دانش آموزان پسر به همراه لباس فرم مدرسه و ماسک به صورت ، و ... که می توانید همه قسمتهای این بنر رعایت پروتکل های بهداشتی مدرسه ها را ویرایش و جابجا نمایید.

پوستر پروتکل های بهداشتی مدارس

طرح بنر و پوستر رعایت پروتکل های بهداشتی مدارس در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در انواع اندازه های بنر 2 در 3 متر و یا بزرگ تر استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر پروتکل بهداشتی مدارس پسرانه را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر پروتکل های بهداشتی مدارس

بنر لایه باز پروتکل بهداشتی مدارس

بنر پروتکل های بهداشتی مدارس

جدول مشخصات بنر لایه باز پروتکل های بهداشتی مدارس پسرانه

کد طرح 2735
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 22 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر پروتکل های بهداشتی مدارس پسرانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود