بنر مراسم شب قدر

بنر مراسم شب قدر

  • یکشنبه 21 اردیبهشت 1399
  • 943
0ديدگاه

بنر مراسم شب قدر

بنر شب قدر

بنر مراسم شب قدر

بنر مراسم شب قدر ، که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرنت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ بنر برای شب قدر ، بنر مراسم شبهای قدر ، بنر پشت سن مراسم شبهای قدر ، بنر پشت منبری برای شبهای قدر و ... استفاده نمایید.

بنر لایه باز پشت منبری شبهای قدر

طرح لایه باز بنر پشت منبری شبهای قدر متشکل از قسمتهای زیر میباشد : تصویر png قرآن نور شمع و گل های اسلیمی و مرغ به همراه نو در بکگراند آن ، تصویر png رهبر و خطاطی جمله رهبر درباره شب قدر : شب قدر فرصتی برای مغفرت است ، تصویر png امام خمینی ره به همراه خطاطی جمله امام درباره شب قدر : برکات لیله القدر از همه ی شب ها بالاتر است ، پرچم مشکی و سیاه به همراه خطاطی یا علی ابن علی طالب ، وکتور png شمع ، وکتور کبوتر ، تایپوگرافی لیله القدر خیر من الف شهر ، وکتور png تذهیب و نقش های اسلامی در بکگراند طرح و ... که می توانید همه قسمتها را ویرایش نمایید.

بنر لایه باز مراسم شب قدر

طرح لایه باز بنر برای مراسم شبهای قدر ، در اندازه 30 در 50 و با رزولویشن 300  و مناسب برای چاپ بنر پشت منبری مراسم شب قدر و یا بنر پشت سن مراسم شب قدر ، طراحی شده است که نمونه تصاویر لایه باز این طرح بنر شب قدر را نیز می توانید در زیر مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر پشت منبری شبهای قدر

بنر لایه باز مراسم شبهای قدر

بنر لایه باز شبهای قدر

 جدول مشخصات بنر لایه باز پشت منبری شبهای قدر

کد طرح 2629
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 CM
حجم فایل 72 MB
قیمت(تومان) 25/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز پشت منبری شب قدر

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود