طرح لایه باز بنر برای انتخابات

بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس

طرح بنر برای تبلیغات انتخابات در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرنیت طراحی شده است شما می توانید این طرح را در انواع چاپ پوسترهای تبلیغاتی انتخابات و یا چاپ بنرهای تبلیغاتی برای انتخابات مجلس و ... استفاده نمایید در تصویر بالا نیز می توانید نمونه این طرح بنر انتخاباتی را مشاهده نمایید. طرح لایه باز بنر انتخاباتی که مشاهده می نمایید دارای کیفیت بالایی بوده در نتیجه اینکه در انواع چاپ ها تبلیغاتی انتخابات قابل استفاده می باشد.

طرح بنر تبلیغاتی انتخاباتی

بنر لایه باز و تبلیغاتی انتخابات که تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید متشکل از لایه های زیر به صورت مجزا می باشد که می توانید کلیه قسمت های آن را تعییر داده و یا جابه جا نمایید. این لایه ها عبارتند از : طرح png پرچم ایران ، وکتور png تذهیب ، وکتور نور ، طرح تذهیب و اسلیمی در زمینه بنر ، مکانی برای قرار دادن نام نامزد انتخابات و تصویر نامزد انتخاباتی مورد نظر شما ، وکتور گل png ، شعار انتخاباتی به خط نستعلیق با عنوان اداره شهر با اراده شهروند ، خطاطی نستعلیق کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، مکانی برای قرار دادن سوابق نامزد انتخاباتی که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، و ... کلیه قسمت های این بنر تبلیغاتی انتخاباتی را می توانید ویرایش و جابه جا نمایید.

دانلود بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات

طرح بنر برای انتخابات مجلس و یا طرح تبلیغاتی انتخاباتی که تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده و دارای کیفیت بالا می باشد در نتیجه هم می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر برای انتخابات و یا بزرگتر و یا به صورت پوستر A3 تبلیغاتی انتخاباتی و یا به صورت تراکت تبلیغاتی کاندیدای انتخاباتی مورد نظرتان استفاده نمایید. در تصویر زیر نیز می توانید نمونه لایه باز و کیفیت این طراحی تبلیغاتی انتخابات را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز تبلیغاتی انتخابات

بنر انتخاباتی

طراحی پوستر انتخاباتی

 

 
جدول مشخصات بنر تبلیغاتی و لایه باز برای انتخابات
کد طرح 2379
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 28 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

خرید و دانلود طراحی بنر تبلیغاتی انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.