طرح بنر انتخابات مجلس

بنر لایه باز انتخابات

طرح بنر انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا نیز مشاهده می نمایید در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را در انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ پوستر برای انتخابات و ... استفاده نمایید علاوه بر بنر به صورت چاپ پوستر نیز می توانید از این طرح انتخاباتی نیز استفاده نمایید.

طرح لایه باز بنر انتخاباتی

بنر لایه باز برای انتخابات به صورت psd طراحی شده است که دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا میباشد : وکتور png پرچم ایران ، طرح تذهیب اسلامی ایرانی ، وکتور png تذهیب و نقش اسلیمی ، نمونه تصویر پیش فرض برای کاندیدا که می توانید تصویر مرود نظرتان را جایگزین نمایید ، نمونه نام نامزد پیش فرض ، وکتورهای نور ، وکتور گل ، خطاطی و تایپوگرافی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، کادر ، شعار انتخاباتی نمونه با عنوان خدمتی صادقانه ، و ... که میتوانید کلیه قسمت های این بنر انتخاباتی را ویرایش نمایید و سپس چاپ نمایید.

بنر لایه باز انتخابات مجلس

بنر لایه باز و طرح لایه باز بنر انتخابات مجلس که نمونه تصویر آن را در بالا نیز مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 طراحی شده است که می توانید این اندازه را ویرایش کرده و به اندازه های 2 در 3 متر و ... نیز استفاده نمایید علاوه بر این در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه طرح لایه باز این بنر انتخاباتی را مشاهد نمایید .

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخابات مجلس

نمونه بنر لایه باز انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخابات مجلس

 

 

جدول مشخصات بنر لایه باز  تبلیغاتی انتخابات
کد طرح 2366
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 18 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

دانلود بنر لایه باز انتخاباتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.