بنر تبلیغاتی انتخابات

بنر لایه باز انتخابات

طرح بنر برای انتخابات مجلس در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید نمونه تصویر این بنر انتخاباتی را در بالا مشاهده نماید شما می توانید پس از خرید و دانلود این طرح لایه بار بنر تبلیغاتی انتخابات در انواع بنر برای نامزد انتخابات مجلس یازدهم و با پوستر انتخاباتی کاندیدای مجلس یازدهم و ... استفاده نمایید.

بنر تبلیغاتی انتخابات

طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا می باشد که عبارتند از : مکانی برای قرار دادن تصویر نامزد انتخاباتی مورد نظر شما (که به صورت پیش فرض ما قرار داده ایم) ، مکانی برای قرار دادن نام نامزد انتخاباتی شما که به صورت پیش فرض نیز ما قرار داده ایم ، شعار انتخاباتی با عنوان اندیشه ای نو ایجاد تحول ، کادر تذهیب دار ، وکتور پرچم ایران در بکرگاند بنر انتخاباتی ، طرح تذهیب اسلامی ایرانی در بکگراند طرح پوستر و بنر انتخاباتی ، وکتور گل ، تایپوگرافی و خطاطی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، وکتور نور ،  و .... که می توانید کلیه قسمت های این پوستر انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را ویرایش نمایید و به صورت هم پوستر و هم بنر چاپ نمایید.

طرح تبلیغاتی بنر انتخابات مجلس

همانطور که در بالا گفته شد این طرح لایه باز بنر انتخاباتی لایه باز بوده و در سایز 30 در 42 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده که می توانید این اندازه را تغییر داده و در اندازه های 2 در 3 متر و یا حتی بزگتر به صورت بنر و یا به صورت پوستر برای انتخابات و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه لایه باز این بنر تبلیغاتی انتخابات را مشاهده نماید.

 

نمونه بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات

بنر لایه باز انتخابات

بنر برای انتخابات

 

 

جدول مشخصات بنر لایه باز  انتخابات مجلس شورای اسلامی
کد طرح 2364
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 27 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

دانلود طرح لایه باز بنر انتخابات مجلس

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.