بنر شهادت امام باقر

بنر شهادت امام باقر

  • جمعه 03 مرداد 1399
  • 390
0ديدگاه

بنر سالروز شهادت امام محمد باقر

بنر شهادت امام باقر و یا بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر علیه السلام ، در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرحهای بنر و پوستر برای شهادت امام باقر به صورت ابعاد بزرگ مانند 2 در 3 متر به صورت عمودی و سایز اندازه هایدیگر با کیفیت بالا استفاده نمایید.

بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع)

طرح بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر علیه السلام ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نماید از لایه های زیر تشکیل شده است : تصویر png کادر تذهیب دار و اسلیمی ، تصویر png شمع و نور شمع ، تصویر png پروانه ، تصویر png شمع ایستاده و روشن ، تصویر png حاشیه اسلیمی و تذهیب دار ، تایپوگرافی و کالیگرافی باقر العلوم ، تصویر png نور در بک گراند طرح ، تصویر png گلهای اسلیمی و مرغ اسلیمی ، خطاطی نستعلیق سالروز شهادت جانسوز پنجمین نور ولایت و امامت حضرت امام محمد باقر علیه السلام بر تمام شیعیان تسلیت باد ، و ... همانطور که مشاهده می نمایید این طرح به صورت بک گراند مشکی طراحی شده است و قسمتهای مختلف آن را می توانید ویرایش نمایید.

بنر سالروز شهادت امام محمد باقر

بنر سالروز شهادت امام باقر (ع) و یا بنر لایه باز شهادت امام باقر (ع) در اندازه استاندارد 30 در 42  سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع سایزهای 2 در 3 متر و یا بزرگتر و یا به صورت پوستر A3 و ... استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر سالروز شهادت امام محمد باقر را نیز مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر شهادت امام محمد باقر علیه السلام

بنر سالروز شهادت امام محمد باقر

بنر لایه باز شهادت امام باقر

 جدول مشخصات بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع)

کد طرح 2704
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 14 MB
قیمت(تومان) 50/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت امام محمد باقر (ع)

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود