بنر سوپر مارکت

بنر سوپر مارکت

  • یکشنبه 23 شهریور 1399
  • 909
0ديدگاه

بنر لایه باز سوپر مارکت

طرح تابلو سوپر مارکت

بنر سوپر مارکت و یا طرح تابلو سوپر مارکت و هایپر مارکت در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح ، از آن جهت طرح تابلو سوپر مارکت و یا طرح تابلو هایپر مارکت و یا طرح تابلو فروشگاه مواد غذایی ، و یا بنر تبلیغاتی سوپر مارکت و ... در اندازه های مختلف استفاده نمایید.

بنر لایه باز سوپر مارکت

طرح بنر لایه باز سوپر مارکت و یا بنر لایه باز فروشگاه مواد غذایی از قسمت های زیر تشکیل شده است : طرح بک گراند چوبی در زمینه طراحی ، کادر برای قرار دادن نام فروشگاه مورد نظر شما و نوشته سوپر مارکت (که می توانید ویرایش نمایید) ، دوربری برگ ها درخت ، دوربری مواد غذایی شامل برنج ، نوشابه ، رب ، مایع ظرف شویی ، روغن مایع ، کنسور ، پنیر ، شیر ، چای و ... سایر مواد غذایی و مرتبط با سوپر مارکت مواد غذایی ، مکانی برای قرار دادن تلفن و سایر نوشته ها . شما می توانید همه قسمتهای این طرح بنر برای فروشگاه مواد غذایی و بنر هایپر مارکت و بنر سوپر مارکت را ویرایش نمایید.

طرح تابلو هایپر مارکت

طرح تابلو هایپر مارکت و طرح تابلو برای فروشگاه مواد غذایی و سوپر مارکت در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید به صورت بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر سوپر مارکت را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر سوپر مارکت

بنر لایه باز هایپر مارکت

بنر لایه باز سوپر مارکت

جدول مشخصات بنر لایه باز فروشگاه سوپر مارکت

کد طرح 2742
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 59 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز سوپر مارکت

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود