بنر روز اخلاق و مهرورزی

بنر روز اخلاق و مهرورزی

  • دوشنبه 13 آبان 1398
  • 403
0ديدگاه

بنر روز اخلاق و مهرورزی

بنر لایه باز روز اخلاق و مهرورزی

و ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز و قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید به صورت بنر برای روز اخلاق و مهرورزی و یا پوستر برای روز اخلاق و مهرورزی و یا بنر برای روز مهرورزی و  ولادت پیامبر اکرم ص و امام صادق ع و ... استفاده نمایید.

طرح بنر روز اخلاق و مهرورزی و ولادت پیامبر و امام صادق

به صورت لایه باز طراحی شده است که دارای قسمت های زیر به صورت لایه ها مجزا می باشد: تصویر png پرچم مزین به نام پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) ، تصویر png گنبد مسجد النبی ، وکتور png کبرتر ، وکتور png گل ، تایپوگرافی روز اخلاق و مهرورزی به صوت نستعلیق ، متن بنر : فرخنده میلاد باسعادت رسول اکرم محمد مصطفی (ص)  و ولادت امام جعفر صادق (ع) و روز اخلاق و مهرورزی مبارک باد . که ایت متن به خط نستعلیق طراحی شده ، طرح تذهیب در زمینه طراحی ، و ...  که می توانید کلیه قسمت های این طرح لایه باز بنر روز اخلاق و مهرورزی و لادت پیامبر و امام صادق را ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز روز اخلاق و مهرورزی

در اندازه 30 در 42 و با رزولویشن 300 طراحی شده است در نتیجه اینکه دارای کیفیت بالایی بوده و می توانید به صورت بنرهای 2 در 3 متر و ... برای ولادت پیامبر اکرم ص و امام صادق ع و روز اخلاق و مهرورزی استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه طرح لایه باز بنر روز اخلاق و مهرورزی و ولادت پیامبر ص و امام صادق ع را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر روز اخلاق و مهرورزی و ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع)

بنر لایه باز روز اخلاق و مهرورزی

بنر روز اخلاق و مهرورزی

بنر ولادت پیامبر و امام صادق و روز اخلاق و مهرورزی

 

 

جدول مشخصات بنر لایه باز روز اخلاق و مهرورزی و ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع)
کد طرح 2337
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 31 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود بنر لایه باز ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع) و روز اخلاق و مهرورزی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.