بنر جشن عید غدیر خم

بنر جشن عید غدیر خم

  • پنجشنبه 09 مرداد 1399
  • 870
0ديدگاه

بنر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم

بنر جشن عید غدیر خم و یا بنر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح های بنر برای عید سعید غدیر خم به صورت بنر اطلاع رسانی جشن و یا پوستر اطلاع رسانی جشن عید غدیر  و ... استفاده نمایید.

بنر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم

بنر لایه باز اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم ، از لایه های زیر تشکیل شده است : کالیگرافی و تایپوگرافی غدیر خم مبارک باد ، تصویر png گلهای اسلیمی ، تصویر png کبوتر سفید ، وکتور png گلبرگ های سرخ ، طرح تذهیب و بک گراند ابی رنگ و تذهیب دار در زمینه طراحی ، خطاطی نستعلیق متن بنر جشن بزرگ عید سعید غدیر خم ، مکانی برای قرار دادن نام سخنران و مداح و زمان و مکان برگزاری مراسم جشن عید غدیر ، وکتور png حاشیه اسلیمی و اسلامی و ... که می توانید همه قسمتها آن را ویرایش و سپس استفاده و چاپ نمایید.

بنر لایه باز جشن عید غدیر خم

بنر لایه باز جشن عید غدیر خم ، در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزلویشن 300 طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در اندازه های بزرگ 2  در 3 متر به صورت بنر و یا به صورت پوستر A3 و ... برای اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم استفاده نمایید قسمتهای مختلف طرح را نیز می توانید جابجا و ویرایش نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر عید غدیر خم را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر عید غدیر خم

بنر جشن عید غدیر خم

بنر اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم

 جدول مشخصات بنر لایه باز اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم

کد طرح 2711
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 15 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز اطلاع رسانی جشن عید غدیر خم

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود