بنر تعمیرگاه اتومبیل

بنر تعمیرگاه اتومبیل

  • دوشنبه 07 مهر 1399
  • 518
0ديدگاه

طرح تابلو تعمیرگاه اتومبیل

بنر تعمیرگاه اتومبیل و طرح تابلو مکانیکی اتومبیل در فرمت psd و به صورت لایه باز بوده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر مکانکی و یا بنر تبلیغاتی مکانیکی و یا طرح تابلو مکانیکی خودرو و ماشین و ... استفاده نمایید قسمت های مختلف این طرح را می توانید ویرایش نمایید این طرح در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است.

طرح تابلو تعمیرگاه اتومبیل

طرح لایه باز تابلو تعمیرگاه ماشین که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری اتومبیل ، وکتور png کادرها به همراه سایه که می توانید جابجا نمایید ، دوربری آرم و لوگو شرکت های خودروسازی ایرانی و خارجی ، مکانی برای قرار دادن نام تعمیرگاه اتومبیل و ماشین مورد نظر شما که به صورت نمونه قرار داده ایم و ... شما می توانید این طرح را به صورت بنر تبلیغاتی تعمیرگاه اتومبیل و ... استفاده نمایید.

تابلو مکانیکی

طرح تابلو مکانیکی خودرو و یا طرح بنر لایه باز تعمیرگاه اتومبیل در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است ، در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح تابلو مکانیکی و تعمیرگاه اتومبیل را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز تعمیرگاه اتومبیل

بنر لایه باز تعمیرگاه اتومبیل

بنر تعمیرگاه اتومبیل

جدول مشخصات بنر لایه باز تعمیرگاه اتومبیل

کد طرح 2756
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 34 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز تعمیرگاه اتومبیل

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود