دانلود بنر انتخاباتی

بنر تبلیغاتی انتخابات

طرح بنر لایه باز و تبلیغاتی انتخابات مجلس در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع اندازه های دلخواه چاپ نمایید شما می توانید در تصویر بالا نمونه این طرح بنر تبلیغاتی انتخاباتی را مشاهده نمایید این طرح قابل ویرایش و جابه جایی انواع المانهای بکار رفته در آن است.

طرح لایه باز بنر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر برای انتخابات متشکل زا لایه های زیر بوده که قابل ویرایش نیز می باشد این لایه ها عبارتند از : مکانی برای قرار دادن نام نامزد انتخاباتی و مکانی برای قرار دادن عکس و یا تصویر نامزد انتخاباتی مورد نظر شما که البته به صورت پیش فرض ما قرار داده ایم ، طرح تذهیب در زمینه طراحی ، وکتور png پرچم ایران ، وکتور گل ، وکتور نور ، شعار انتخاباتی با عنوان شهر نو با تفکری نو ، تایپوگرافی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، و .... که همه قسمت های این طرح بنر انتخاباتی را می توانید ویرایش نمایید.

طرح بنر تبلیغاتی برای انتخابات

این طرح بنر لایه باز برای نامزد انتخابات در اندازه 30 در 42 و با رزرولویشن 300 طراحی شده که دارای کیفیت بالایی بوده که می توانید در انواع اندازه های دلخواه خود هم به صورت بنر برای انتخابات هم به صورت پوستر برای انتخابات و هم به صورت تراکت برای نامزد انتخابات و .... استفاده نمایید در تصاویر زیر هم می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر برای انتخابات را مشاهده نمایید .

 

نمونه طرح لایه باز بنر برای انتخابات

بنر انتخابات

بنر لایه باز انتخابات

 

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر برای انتخابات
کد طرح 2377
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 27 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز کاندید انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.