بنر هایپر مارکت

بنر تبلیغاتی هایپر مارکت

بنر تبلیغاتی سوپر مارکت و هایپر مارکت در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح تابلو سوپر مارکت و یا طرح تابلو فروشگاه مواد غذایی و یا طرح تابلو هایپر مارکت و ... استفاده نمایید ، این طرح در گروه طراحی "پی اس دی پرینت" تهیه و طراحی شده است که قسمتهای مختلف طرح را نیز می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح تابلو سوپر مارکت

طرح تابلو سوپر مارکت که نمونه تصاویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : وکتور png کادر ، مکانی برای قرار دادن نوشته ها و نام فروشگاه مواد غذایی (که به صورت پیش فرض قرار داده شده است ) ، وکتور png پیک موتوری ، دوربری مواد غذایی شامل : دوربری روغن مایع ، دوربری نوشایه ، آب معدنی ، دوغ ، قوطی رب ، ماست ، کالباس ، دوربری کیسه برنج و ماکارانی ، بسته چایی ، پنیر و ماست و ... سایر مواد غذایی که در تصویر مشاهده می نمایید. 

طرح تابلو هایپر مارکت

طرح تابلو هایپر مارکت که نمونه تصویر آن را نیز مشاهده می نمایید در اندازه 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است ، درتصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر لایه باز سوپر مارکت و هایپر مارکت را مشاهده نمایید. سایر طرح های بنر هایپر مارکت را از این قسمت مشاهده نمایید

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر تبلیغاتی سوپر مارکت و هایپر مارکت

بنر لایه باز هایپر مارکت

بنر لایه باز فروشگاه مواد غذایی

جدول مشخصات بنر تبلیفاتی سوپر مارکت

کد طرح 2745
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 58 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز هایپر مارکت

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود