بنر تبلیغاتی دبستان دخترانه

بنر تبلیغاتی دبستان دخترانه

  • چهارشنبه 19 شهریور 1399
  • 1243
0ديدگاه

بنر تبلیغاتی مدارس دخترانه

بنر تبلیغاتی دبستان دخترانه و یا نمونه بنر تبلیغاتی مدارس غیر انتفاعی ، در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر عمودی برای مدارس دخترانه غیر انتفاعی استفاده نمایید با توجه به اینکه این طرح لایه باز بوده است قسمت های مختلف طرح را نیز می توانید با توجه به نیاز خود ویرایش نمایید این طرح بنر ثبت دبستان دخترانه در اندازه استاندارد طراحی شده است.

نمونه بنر تبلیغاتی مدارس غیر انتفاعی

طرح بنر تبلیغاتی برای مدارس غیر انتفاعی که نمونه تصویر آن را در بالا نیز مشاهده می نمایید ویژه دبستان دخترانه طراحی شده است ( که می توانید نمونه بنر تبلیغاتی مدارس غیر انتفاعی پسرانه را نیز از اینجا خرید نمایید ) و از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری دانش آموز دختر به همراه لباس فرم مدرسه ، طرح و بکگراند تخته سیاه در زمینه طراحی به همراه نوشته های مربوطه که به صورت پیش فرض قرار داده ایم که می توانید به راحتی ویرایش نمایید ، وکتور png تابلو چوبی به همراه نوشته دبستان دخترانه غیر دولتی ، و وکتور png تابلو چوبی برای قرار دادن نام مدرسه ، دوربری تصویر با کیفیت میر و انواع لوازم التحریر مدرسه به صورت 3 بعدی ، وکتور png المانهای آموزشی در بک گراند طرح ، کادر برای قرار دادن آدرس و تلفن و ... شما می توانید این طرح را به صورت بنر تبلیغاتی ثبت نام در مدارس دخترانه و دبستان دخترانه غیر دولتی و یا غیر انتفاعی و ... استفاده و چاپ نماییدد.

بنر ثبت نام مدارس غیر دولتی

نمونه بنر تبلیغاتی ثبت نام مدارس و دبستان غیر انتفاعی دخترانه ، در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت انواع بنرهای 2 در 3 متر و یا بزرگ تر برای جایگاه های مربوطه استفاده نمایید طرح مورد نظر دارای کیفیت بالایی در چاپ می باشد. در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر تبلیغاتی ثبت نام دبستان دخترانه را مشاهده نماید.

تصاویر نمونه بنر تبلیغاتی دبستان دخترانه

بنر تبلیغاتی ثبت نام مدارس دخترانه

بنر لایه باز تبلیغاتی مدارس دخترانه

جدول مشخصات بنر لایه باز تبلیغاتی مدارس و دبستان دخترانه

کد طرح 2738
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 19 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز تبلیغاتی مدارس دخترانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود